תחזית אסטרולוגית לכלל המזלות - שנת 2022אודי ברגר מגיש:

תחזית אסטרולוגית לכלל המזלות -

שנת - 2022 

 

שנה טובה
על מנת לקבל את התחזית השנתית - לחצו על סמל המזל המתאים:
אם אינכם יודעים מהו המזל שלכם, אתם מוזמנים להכנס ל"מאפייני המזלות" ולבדוק:

טלה

אהבה יחסים

הפנויים: קשרים קצרי מועד נמאסים עליכם. השואפים לקביעות יחפשו ויתפשרו על קשרים שיתנו להם רווחה כלכלית. השאיפה לחברים ולהיפתח ימשוך אתכם לקשר/ים שיעניקו לכם פתח למשהו חדש, אך הכול יהיה תלוי בכם כי מזמן הבנתם שאתם קרועים בין היחסים הישנים ולבין קשר קרוב ...המוצע לכם. הזמן להתפשר ולדלג על עקרונות ישנים ומגבילים. צניעות היא מילת המפתח. רגעים יפים ממלאים אתכם דווקא דרך הצעירים או הילדים והמשפחה. הצעות נישואים ונישואין נדחות בעיקר לאזור האביב 2022 הקרוב. רוב חודשי הקיץ והסתוו יהיה טובים לכם לקשרים. שליש הסיום של 2022 יהיה מלא באור ותקווה לחזרות או לחידוש שפת האהבה הישנה או... עם חדשים.

 

כסף עבודה וקריירה

החודשים הכי טובים מבחינה זו יהיו בתחילת האביב הקרוב. למתאמצים לחפש עבודה יחכו להזדמנויות לצד הפחד לאבד את הקיים בתחום זה. כספים יגיעו אליכם ממקורות ישנים וטובים. אתם מצפים לרווחים מהשקעות ישנות שמתעכבות. לחימה עם רשויות לגבי זכויות ומובטח לכם לבסוף הניצחון. בסך הכול בעלי חלומות לשקם את הערכים הכספיים יתקשו להחליט לאן לפנות ובמה לעסוק ופה תתגלה הבעיה העיקרית שלהם. בני הטלה שיחליטו- יוכלו לדלג על חומות מגבילות עצמיות וכתוצאה מכך ובסבירות גבוהה להצליח. 

 

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

שור

 

אהבה יחסים

זה 'יקרה לכם' בעיקר... לקראת האביב הקרוב ולסירוגין עד סוף השנה. זיכרונות ילדות מהולים בהרבה טעם ונגיעה באהבה מצד בן/ת הזוג הנוכחי/ת יובילו אתכם להחליט להיזהר ולדבוק באהבה הישנה או מתוך אינטרס כלכלי או מתוך אהבה טוטאלית - לה אתם משויכים כבני מזל. שנת 2022 היא שנה של הרווקים והמחפשים את הזיווג... והנשואים יחזקו את קשריהם. אגב יתכנו היכרויות מעניינות דרך תחום הקריירה. 2022 אם אינכם רוצים להיפרד...מבן/ת הזוג... תצליחו למנוע זאת באביב. הרבה קשרים שניתקתם 'יחפשו' אתכם. השאלה אם אתם תהיו פנויים לאמץ אותם אליכם ...כמו בעבר. לקראת סוף החורף -תחילת האביב תחייכו...וגם בתקופת הקיץ הלוהט מאפשרויות.

כסף עבודה וקריירה

אתם יצירתיים בתחומים רבים רק שחלקכם שכח זאת. החודשים האחרונים של החורף והריגושים... האביביים 2022 יחרטו בכם את רישומם ברעיונות ובעשייה הפרקטית הנוגעת באותם כישרונות. זו שנת מכירה או קניה או סיום משפטים או דיונים בזכויות - כאלה ואחרים. מי שצבר כספים או שקיבל אותם ינסה לשמור אותם. התחזית הזאת קשורה בעיקר להקרבה ולהשקעה בבן/ת הזוג או למען הילדים או... באהבה בכלל. חלק מכם יפתור את בעיית המגורים או האזור המועדף עליו. אגב- חוץ להכנסות... יתכנו גם היכרויות מעניינות - דרך תחום זה.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

תאומים

 

אהבה יחסים

מצב הכוכבים השנה יחייב אתכם לנקוט במשנה זהירות לגבי קשרים ישנים - רומנטיים או בקשרים חברתיים-משפחתיים ובעצם... לגבי כול קשת מגוון היחסים. במידה ולא, יתכנו פרידות חוזרות או פרידה אחת קשה וכואבת. מאי יוני יהיו טובים חברתית ואישית. רגעי מחשבה מעמיקה הנוגעת לכספים ייקחו אתכם לחשוב מחדש על... 'האינטרס' שמאחורי הנושאים הרגשיים. למרות מה שאומרים עליכם כבני מזל שאתם לא אוהבים לשנות בן/ת זוג, אך מקריבים מדי וזה מה שמונע ממכם לשלוט באור- האהבה - וריגושיה. הפנויים: רגעים יפים שהחלו בשליש האחרון של 2021 יהיו בסכנה באזור אביב 2022 הקרוב.

כסף עבודה וקריירה

מי שהחזיק את כספו בהשקעה בבורסה, במשך כול תקופת הקורונה של 2021 ועד היום ירוויח מהשקעתו גם השנה. המורים הפרטיים נפגעו קשות – אלה הקשורים להדרכה וכמורי- נהיגה, מורי דרך או פרטיים. בסך הכול מי שהתמזל מזלו מצא דרך להתקיים גם בתקופה קשה זו. 2022 תסמן התקדמות בנושאים של הסבה או של שינוי מעניין וטוב בתחום העבודה הנוכחית או החדשה. יחסים מפתיעים חדשים יקדמו אתכם בסולם הערכי וילוו אתכם בדרך להתייצבות כלכלית. ביצעתם שינוי מגורים? בעצם כי לא הייתה לכם ברירה. האמנים עד כה חוו קיפאון מכאיב אבל שנת 2022 בכללותה - תהיה טובה יותר מבחינתם.   

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

סרטן

אהבה יחסים

חודש אוקטובר וחצי- נובמבר 2021 יהיו בהם ריגושים והצורך הבסיסי לכך- יתעורר בכם ממש באמצע החודש הבא. משהו בנקודת המפגש או המעבר או הנסיגה של כוכב האהבה וונוס גרם לשרטון עד סכנה לפרידה באזור דצמבר 2021. השנה יסתבר לכם שהשד לא היה נורא מפני שיתכן מאוד שבתחילת האביב תקבלו סימן מן העבר או מבן/ת הזוג ותיתכן חזרה מחודשת. מצד שני יתכן שעברתם לקשר... אחר באותה תקופה. אמצע פברואר– ועד ליולי השנה יסמנו את ההצלחה המתחדשת והמתהווה בשטח זה. בעקרון לא לשכוח שאתם קשורים למשפחה (רובכם) ולא ממהרים להתמסד, אלא אם עוזרים לכם למצוא /בן/ת זוג או כתוצאה...מלחץ סביבתי – ממושך.

כסף עבודה וקריירה

שנה של חישובי -ולקחי האתמול שנלמדו על ידכם 'בדרך הקשה'. חוסר המזל יעזוב אתכם עד  לאמצע 2022 השקעות מוקדמות או זכיות בירושות או מכול צד ועניין אחר, יביאו אתכם לחשוב איך להניע את כספכם – קצת הלאה ובביטחון. בהשוואה לשנת 2018 שהייתה טובה לכם מבחינת קריירה עבודה וכספים, השנה תחול תקופה טובה יותר מבחינת התחלות חדשות בכמה תחומים. לכן החשיבות לספר לכם על אזור מרץ - מאי 2022 שתהיה טובה שבה תחליטו לשנות משהו מתבנית תחום הקריירה או למעבר למקום עבודה אחר – עם תנאים טובים יותר. הסקרנות והלימודים תמיד עניינו אתכם ובמידה זו או אחרת אתם תמיד לומדים ומנסים לצבור יידע - גם דרך למידה עצמית. למרות החשש תוכלו לצלוח את 2022 טוב יותר מאשר רובכם תדמיינו.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

אריה

אהבה יחסים

כוכב שבתאי  עתיד להשפיע על המחשבה ועל הצורך בעשיית הסדר. כוכב זה אמנם יוצר תסכול ובעיות בתחום הזוגיות אך אם יכולת ביטוי ואופי חזק וטוב. השפעתו השלילית תהפוך למשהו כמו 'להתחלה חדשה ביחסים'. האביב 2022 יהיה מפתיע וטוב לרובכם בנוגע ליחסים חדשים או... מחודשים. 'התנהגות האריה' המכובדת וההגינות הבסיסית שלכם תמשיך לגרום לכם לאבד נתחים גדולים מתשומת הלב. המשפחה תתמוך בכם. תרגישו את הפספוס בתחום הלימודים או שחלקכם באמת ינסה ללמוד ולהשקיע. כוכב האהבה נכנס אל בית הזוגיות לכן בשיא הקיץ ועד בערך סוף השנה תרגישו טוב. גם ריענון יחסים צפוי לרובכם בשליש האחרון של 2022. זה אומר 'מצב' של מציאת בן/ת זוג או של חיזוק קשרים ישנים או חזרות מחודשות צפויות לפקוד אתכם, בשנה האזרחית החדשה.

כסף עבודה וקריירה

חיפושים עצמיים בכול המובנים יאפיינו את רוב חדשי 2022. שינויים פתאומיים יפקדו אתכם, כמו עייפות החומר מחמת פרישה או גיל מתקדם. מה שיקרה הוא שמי שהכינו את עצמם לכך ימצאו את עצמם בטוחים יותר, בנקודת ההמשך. הצעירים ימצאו את עצמם במצב טוב יותר מאשר בשיא תקופת הקורונה. שינוי בזווית הראייה לגבי ההישארות במסגרת הזוגיות יילקח בחשבון. רבים מכם לא ירצו לפרק מערכת בגלל התלות בבן/ת הזוג. הצעירים בגופם ובנפשם: אתם רוצים עסק משל עצמכם. חלק יגשימו שאיפה זו וחלק יקבלו קידום במקום העבודה ב-2022 שם יתכנו שינויים מנהליים שיגבירו את הסיכויים לכך. כספים יזרמו מהשקעות קודמות ומעבודה קשה. 


 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

בתולה

 

אהבה יחסים

הסיכוי להמתקת נושא הזוגיות יבוא דרך כוכב צדק בין ינואר עד מאי 2022 . עליכם למתן את הבדיקה בציציות של כול דבר ועניין בעיקר לא בקשרים הרגשיים שבינו לבינה, או המשפחתיים. הזדמנויות רבות לסגור על קשרים לטווח הארוך או למיסודם. היחסים עם הסביבה הקרובה יהיו כפי שהיו עם מגמה לעלייה בסולם ההבנה ברוב ימות השנה. תמשיכו לחפש את קרבת הילדים ולדאוג לאחד ההורים או בתוך המשפחה. מערכת היחסים עם הסביבה התעסוקתית תהיה טובה אבל לא תמיד תקבלו כפי שמגיע וכמידתכם. רק באזור אוקטובר 2022 תקבלו חלק גדול מהיחס לו אתם מצפים.

כסף עבודה וקריירה

פברואר מרץ יהיו מיטיבים מבחינות רבות וגם באזור מאי יורגש שיפור גדול. בסך הכול התחומים יישארו יציבים עד שיפור משמעותי כאמור לקראת סוף שנת 2022. טיפ חשוב: אתם צריכים להיזהר שלא לעזוב מקום עבודה... מבלי שמצאתם עבודה אחרת במקומה. אתם צפויים ליהנות מהיכולת ליצור קשרים חדשים ולתפעל אותם לטובתכם האישית. הצלחה ממאי2022- חוזי קנייה, מכירה או שיפוץ של נכס. חיסכון וצבירת נכסים- יגיע לידי ביטוי. עסקים והזמנות יקודמו. עד למאי יהיו שיפורים אך ידמה לכם שאתם צועדים במקום עד לאוקטובר נובמבר שיהיו טובים לכול מטרה וזה כולל שיפוץ- קנייה דירה/השכרה/ומעבר דירה. 

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

מאזניים

 

אהבה יחסים

עד לאביב 2023 בטח תמסדו קשרים או שתחזקו את הקשרים הרומנטיים תוך עשיית סדר בבלגן בתחום הנישואים והמגורים המשותפים. ממש בשליש האחרון הקרוב של השנה אזור אחרי החגים תהיה לכם תקופה מעולה לחזק ערכים חשובים אלה – האהבה הנישואין והיחסים עם הסביבה הקרובה/רחוקה. נסיגת וונוס בתחילת השנה, שנת 2022 תגרום לעצירה כלשהי אבל מאי יהיה שוב מעולה. לאחר מכן שוב מבחנים שאתם צריכים לעבור. תרגישו שאתם תחת ביקורת של בן/ת הזוג או עם של אלה שאיתם תם ביחסים קרובים - מכול צורה ומגזר. השליש האחרון של 2022 ימזל אתכם ברצינות מצד אלה שלא הבינו את 'הראש' שלכם, בנקודות ובתקופות הרגישות ביותר.

כסף עבודה וקריירה

אתם צפויים לשינויים בתחומי תעסוקה או לזכות 'בנגיעה אחרת' בתחום זה מצד הממונים. השליש הקרוב של השנה, שנת 2022 יהיה מלא בצפיות שחלקם יתגשמו לרובכם בתחום זה. בדצמבר האחרון 2021 חשתם בנגיעתו הברוכה של כוכב השפע צדק שתרם לכם למזל הצלחה או להטבה בתחום הכספים או העבודה. יולי אוגוסט שוב... דיי טוב. בהמשך השנה השותפויות שלכם יהיו פוריות ולחלקכם אפילו יגיעו עד לאזורים... שמעבר לים - משמע: עבודה כסף קריירה או לימודים/הרחבת אופקים ותחומיי הידע.   

 


שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

עקרב

 

אהבה יחסים

השנה יהיו לכם הזדמנויות שאולי תאמצו...לקשרים ולחזרות מחודשות. ינואר - מאי 2022 התרגשויות ותנועה חזקה של יחסים, מכול סוג ועניין. רבים מכם יתחברו לעצמם. טעמם האישי לרוב יהיה שייך ליחסים... מאוד ישנים טובים ונוסטלגיים. יתכן שתעזרו לאחרים או למשפחה להגיע לדירה, הרחבה, או לשיפוץ או למשהו המתקרב לכך, כמו למשל שטח ומימושו. רק קשרים חזקים ישרדו את התקופה שבין יוני- לאוגוסט 2022 . שימו לב לתמרור אדום...זה. כאמור יהיו לכם יכולות לתקן את 'עכבות האתמול' רק השאלה אם כבוגרים תתחברו לשינויים 'המוצעים לכם' על ידי אדון גורל. כמובן שהצעירים ירצו להתמסד ורבים מהם יוכלו השנה, לממש את חלומם זה.

כסף עבודה וקריירה

יציאה מהקושי התעסוקתי והתקדמות בתחילת 2022  השראה לנושא זה תקבלו בין ינואר למאי 2022 ולרבים מכם יפתחו שערי-חסד, עבודה וקריירה- אגב זה ימשך פחות או יותר עד 2023. המעזים והאמיצים יצליחו לנצל זאת לטובתם. אלה שנולדו לקראת סוף המזל יזכו לשנה הרבה יותר טובה מיתר בני המזל. תיהנו מכניסת כספים בעיקר באזור האביב והחורף. אנשים החייבים לכם כסף ידחו אתכם 'בהלוך ושוב'. עצה: תנסו...שלא להרוס את היציבות אליה הגעתם במהלך התקופה האחרונה.

 

 

 שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

קשת

 

אהבה יחסים

בינואר פברואר ייבואו לטובה בגזרת ההתחלות או לחיזוק קשרים. התעסקותכם תתמקד בזוגיות ובמה שקשור אליה במישרין או בעקיפין. באזור אפריל וחודש מאי 2022 והלאה תגלו שיש לכם אנרגיות לתת כמו גם לצפות שתקבלו בחזרה יחס ואהבה. זה עשוי להימשך עד לתחילת אביב 2023 וזה כמו הבטחה לרוב המצפים להתחלות חדשות, ולחיזוק קשרים ישנים. חלק מכם ייפרד  מלהגשים את תחום היצירה והבילויים למועדים אחרים, כולל את המחשבה 'להביא' ילד נוסף. בסך הכול תהיו מאוד רגישים לצד השני וקבלו אהבה בחזרה. מחשבות על העבר יפקדו אתכם מעת לעת וזה נוגע... לכול סוג של אהבה.   

כסף עבודה וקריירה

תחילת 2022 תעניק לכם אנרגיות כולל רצון לבצע סדר נוסף לענייני כספים, רכישות מכירות, סידורים והשקעה. רצון מוגבר ליצור משהו משלכם והשראה שתבוא לפני כן, תמקם אתכם במקום טוב יותר, במסלול ההגשמה. לא הכול יהיה מושלם אך תימצאו את עצמכם כמו מסודרים או כמסתדרים... 'במקום טוב באמצע'. פקחו עיניים לגבי שותפים בשליש האחרון של 2022 או שימו קץ לדברים שלא סגורים בתחום העבודה כדי שלא תהיו חלילה למנוצלים.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

גדי

 

אהבה יחסים

צפו להפתעות שרובן חיוביות בשטח החברויות מן העבר, וכאלה שנוצרו בעבר הקרוב עד לחדשות או ...מתחדשות. מצב הכוכבי שהחל כבר מצביע על סכנת פרידה שכבר אולי החלה- וזה לפחות עד לשלהי חורף 2022. אם תרצו למנוע זאת עליכם להשקיע משהו שלא רציתם קודם לשנות כלפי בן/ת הזוג וכלפי שותפים, בכול מגזר אחר. כוכב השינויים והמקוריות אוראנוס ישפיע על מחשבה לניתוק יחסים או למצוא יותר את המשותף ביחסים ישנים, כמו גם חדשים. לא בהכרח שיהיו לכם פרידות אבל יתכנו כאמור דחפים לשינוי, שחלקו יתרום לכוון החיובי והטוב. לאורך כול השנה יהיו לכם מחשבות על אהבות שונות... מהעבר.

כסף עבודה וקריירה

הכול הולך אצלכם לאט...אבל משתלב טוב אם אופייכם הרציני- המעשי המבטא אסטרטגיה חכמה של ''לאט- ובטוח''. יש לכם שנה טובה שתימשך לרוב ברציפות, לבניית משהו טוב ממה שנותר מהמשברים שחוויתם לפני כשבע - שמונה שנים. דחף למשהו המתקשר למגורי קבע או שינויי מגורים למענכם או למען אחד מבני המשפחה. לגילאי 40 ומעלה: רצוי שיהיה בכם הצורך לשמור על בריאותכם, משקלכם ועל... רגיעתכם השכלית. האקשן הגדול בתחום זה יגיע באזור אמצע שנת 2022 וימקם אתכם במקום טוב בתחום הקריירה. כול השנה תחכו לתשובה כלשהי הקשורה לפרויקט או למשהו שידובר עליו בהקשרכם. יתכן שהתשובה תהיה חיובית, תוך פשרה שלגביה תתלבטו.  

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

דלי

 

אהבה יחסים

השנה הבאה תביא לכם לשינויים - היו מוכנים לכך - מבחינה רגשית. זה אומר שהחל מן האביב 2022 תרגישו ותקבלו גם אנרגיות הדוחפות אתכם למקסם את האפשרויות הרומנטיות. אי אפשר לנקוב בדיוק את התקופה אבל זה יקרה החל מתחילת האביב ועד לאזור יוני. לצעירים בגופם וברוחם יופיעו הזדמנויות להיכרויות חדשות ולמפגשים מרגשים- מחודשים, זה יבוא להם בהפתעה. שנה בה תצברו קשרים חדשים מבטיחים בעלי רמה, שיעניקו לכם יד או עצה טובה, להמשך הדרך. זה ימשך עד לאביב שנת 2023 לפחות. השנה תסגרו על מערכות יחסים שחלקם הגדול מבוסס על עזרה הדדית או בשל אינטרסים...של אחרים כלפיכם. 

כסף עבודה וקריירה

שנה של צמצום חובות ושל צבירת כספים ממקורות כאלה ואחרים. אם לא הספקתם למכור נכס חשוב השנה תוכלו להגשים זאת. מקרים של כמעט קנייה או מכירה של נכס חשוב הכניסו אתכם תחילה ללחץ, אבל מהר תגלו 'שכול עכבה- לטובה'. באזור מאי הבא תזכו לקידום/עבודה חדשה או לשיפור מעמדכם בעבודה הנוכחית. חלק מכם כבר חש את הצורך בלרכוש מקצוע או בלהצטרף ללימודי תעודה ותואר. 2022 היא השנה המעניקה לכם צ'אנס לנוע לכוון זה. גם השנה חיי הנדודים לא יצאו מהמחשבה...אל הפועל. חלומות מכול סוג...מן העבר שנשארו תקועים לכם בראש, ידחו שוב לשנה אחרת אי שם בעתיד. כספים ימלאו אתכם בהנאה אך הגיע הזמן שלא להמר על הרווחים שבאו אליכם 'ממקורות נוחים'. 

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

דגים

 

אהבה יחסים

בדרך כלל אתם מאוד מתאכזבים, בעיקר מיחסים משונים שנתקעים לכם במוח, בלב ובנשמה. מצד שני אתם מתאהבים 'טוטאלית' עד כדי שלוקח לכם המון זמן לקום מהריסות האהבה. בשנה הבאה אתם מנסים ומצליחים יותר ללמוד מהלקחים של שנים קודמות, ולהפגין את עוצמת ניסיונכם זה. נפטון באישיותכם יחזק אותה בהדרגתיות במשך... כ- 6 שנים. כספים יגיעו השנה ויאזנו את הכול. יהיו לכם רגעים בהם תקבלו סיוע, יד ולחי לנשיקה לצד הצעות... מקביליות... לעניין היכרויות. הצורך להחליט יהיה כאן מכריע, שכן הפחדים שלכם להתנסות יהיה רב יותר מאשר בשנים קודמות. תופתעו למצוא את אלה שפגעו בכם... פגועים ואפילו כמו – רוצים... לחזור אליכם.

כסף עבודה וקריירה

עם תחילת 2022 תחושו במשב מרענן של רצון לעשות דברים טובים שנדחו על ידכם די הרבה זמן. תכניות להתקדם על ידי הכשרה, לימודים או בעמידה על שלכם במקומות עבודה, כולל לפתור בעיות חברתיות בתחומי העבודה. הצלחה בלוותר על הנאות ישנות בתמורה ליכולת להעניק לבן/ת הזוג וגם לילדים. מצבים מדאיגים קשורים לבן/ת משפחה שעדין לא מצאה את כיוונה. וונוס תתרום לכם בקיץ להצליח בתחומי כספים או לפחות תלמד אתכם... להחזיק בהם זמן רב יותר. השנה תרגישו כמוגנים ולומדים מגורם חשוב את סודות ההצלחה, ואולי גם...הרוחניות. התכנון לטיול או לנסיעה קצרה/ארוכה יכולה להתגשם לרובכם בשלהי קיץ 2022. הכול יהיה תלוי בתנאים חיצוניים ובתוך המשפחה.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

  

 


ישירות אל :
אודי ברגר :
לרשותכם טל. ישיר:
טל: 054-4466444 03-9031416


21-00 9-00

מקבלים את כול סוגי כרטיסי האשראי.

e-mail: udiberger@bezeqint.netCopyright©-2022 Udi Berger