תחזית שנתית 2021תחזית 2021 לכל המזלות

 

שנה טובה
על מנת לקבל את התחזית השנתית - לחצו על סמל המזל המתאים:
אם אינכם יודעים מהו המזל שלכם, אתם מוזמנים להכנס ל"מאפייני המזלות" ולבדוק:

טלה

לפני תחזית 2021 ראוי שאסכם למענכם את שנת 2020

השנה החולפת סימנה מבחינתכם את השנה החבוטה, שהכתה בכם כמעט ללא רחם.

הנוק- אאוט האחרון או נקודת השיא בטרגדיה היוונית הקשה שלכם ארעה בשל נסיגתו של כוכבכם האישי מרס...לא פחות ולא יותר....במזל שלכם עצמו. השנה שנצבעה באלף גוונים של אפור... הקפיאה אתכם בטמפרטורה העמוקה יותר מחיסוני חברת פייזר ומודרנה - הושפעה בנוסף לכול הצרות...מהיבטים לא סימפטיים לכוכב השפע - צדק, לשבתאי - כוכב הסדר הלמידה מהניסיון והסבלנות שיצר בכם השפעה דווקא... הפוכה - להכעיס. בנוסף הושפעה מהיבט קשה נוכח כוכב פלוטו שגרם למהפכה ולשינויים פסיכולוגיים ולמוות סביבכם - תרתיי...כולל גם לסיומות איטיות של עבודות ועסקים ברוכים שהתהוו ב-2020 או כאלה ששגשגו כמה שנים טובות לפני... ונמקו לאיטן. טוב אז טלאים צמריריים וחמודים, כך כאמור היה עד לסוף דצמבר 2020.לאחר מכן ובשנה הנוכחית שנת 2021 זה כבר סיפור אחר ובין כנפיה יהיה לכם חם והרבה יותר טוב.

שנת 2020 שעדין לא הסתיימה תסתיים תגווע לאיטה כולה חבוטה...בצבעים אפורים המצביעים על ...קשיים רבים בגלל נסיגת כוכבכם האישי מארס שישפיע עליכם לא הכי טוב- החל מחודש תשרי עד אמצע חודש טבת (דצמבר) השנה 2020.  לאחר מכן בשנה הבאה שנת 2021 זה כבר סיפור אחר ויהיה לכם יותר טוב.

כספים - עבודה:

לאחר שחוויתם פיטורים, צמצומים או ירידה במישורי עסקים וכספים תוך הרעת תנאי-העסקה או מחיה, יגיע השיפור הגדול באמת שהופיע כחודש לאחר חג החנוכה  עם דגש על חודש ינואר הנוכחי.

כאמור כול הנ"ל התרחש מאז...השתחררתם ממלכודת נסיגת הכוכב השליט שלכם מארס שפעל בדואט עם כוכב מרקורי שהיה בנסיגה קשה.

 השנה אני יכול לבשר לכם בשמחה שאתם משוחררים מכול המגבלות האלה.

אם כן בשנה החדשה שלפניכם 2021 תקבלו סיוע ועידוד מבן/ת הזוג ומהסביבה הקרובה ביחס לקבלת החלטות אשר יקבעו את עתידכם הכלכלי.

 העזרה תעודד את רוחכם ותרענן אותה לקראת אתגרים חדשים. בנוסף לכך אישיותכם תקבל כוח ואנרגיות. התאריכים היותר טובים לכם לצאת ולחפש עבודה או לשם פתיחת עסק יהיו בין ה- 12/3 ולסוף מאי 2021. השתדלו שלא לאבד את רכושכם על כל מיני תכניות ומתוך החלטות חפוזות. תהייה בכם הנטייה לחשוב על כל מיני פרויקטים מקוריים. מובטח לכם כי תצליחו לפרוץ קדימה בחודשים: מרץ, אפריל, מאי, יוני - נובמבר. שמרו על שיקול דעת... נכון.

סיכום קצר לנושא זה: במהלך השליש הראשון של שנת 2021 המצב יהיה סביר עד 'לא יציב' בגלל השפעות חיצוניות כלל עולמיות ובחצייה השני הרבה יותר טוב. במכלול שנת 2021 אתם צפויים למצוא עבודה טובה יותר, או לקידום במקום החדש או הנוכחי.

טיפ...השנה החדשה, שנת 2021: שמרו על מקום עבודתכם הנוכחי או העתידי בכול מחיר ומצב. 

בריאות:

בריאותכם תישאר איתנה אך זו השנה בה הקורונה עדין תשלוט בקצב הדברים ושבמהלכה אתם צפויים להיקלע לסבך משברים רגשיים.

השנה תמשיכו לסבול מהרגליים הצוואר העליון, הראש ולסירוגין מהשכמות התפוסות וזה חוץ מההשפעות הגנטיות שירשתם מן המשפחה, אך בסך הכול תהיו חזקים ומחוזקים. במחצית השנה שבאופק הרחוק... יהבהב המגדלור בבשורה טובה: החוסן הנפשי והפיזי יתגבר מול אתגרים חדשים וחיוביים.

זוגיות - אהבה:

כאמור אזור ראש השנה והחגים לא היה ממוזל מבחינתכם גם במישור הרגשי כולל איבוד אנשים- משפחה וחברים אותם אתם אוהבים.

כעת נפרדתם לשלום...ולא להתראות... מ- 2020 בה נחלתם עד כה מריבות, משכתם אש וכעסים כלפיכם. בנוסף על כול הצרות ...גם אי הבנות, פרידות איומים לגבי סיום קשרים רגשיים.

והנה בשורה משמחת לכם בני מזל טלה: למעוניינים בזרועות האהבה....הזדמנות כוכבית חיובית הופיעה החלה מהשמיני לדצמבר 2020 ותסתיים בראשית מאי 2021. נצלו אותה למקצה שיפורים ויוזמה. בעקרון תזכו להרבה יותר הצלחה בנושאים הרומנטיים- זוגיים. זו לא תחזית אישית לכול אחד ואחד מכם, אך הרשו לי פה ושם לכוון אתכם: התחילו בלהוריד אגו, לאחר מכן ליזום גם אם נשבעתם... ונדרתם– שלא-עוד לוותר... ולחיות כמושפלים. טיפ חשוב ביותר ממני: הורידו מיד את התנאים המוקדמים שלכם לאהבה. שווה יהיה לכם להילחם בעיקר ובתנאי שיגיעו הצעות רציניות ובתנאי שבן/ת הזוג...רציני/ת ואוהב/ת.

מי שבכול זאת סובל/ת סובל/ת מיחסים לא ברורים ומתנדנדים מוזמן/ת להתקשר לייעוץ אישי .

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

שור

כוכב השפע (יופיטר) צדק ינדוד באזורים חיוביים. שבתאי יסדר לכם את החיים, יזכיר לכם את חכמת הניסיון שצברתם בעברכם הקרוב/רחוק. זו שנה שבה אני צופה שנת המשך חיובית יותר -יחסית לשנה שעברה. לפחות כמו בשנה שעברה והרבה יותר טובה יחסית בהשוואה לאחרים מבני גלגל המזלות. הקורונה פחות תפגע בכם וצפויים לכם שינויים דרמטיים חיוביים ברוב המישורים. תהיה זו שנה של שיפור יחסי אנוש: בבית, ביחסים אישיים, בעבודה ובקריירה. תחושו בהתפתחות האינטואיציה והכישרונות הטבעיים יבקשו לצאת אל האור.

 

כספים - עבודה:

כשוורים הצמודים לאהבת הבית וכשוקדים על שמירתו וטיפוחו, תפגינו אחריות ותמשיכו להילחם בהצלחה יתרה על מקורות הפרנסה. קודם כול כדי להעניק לאחרים על מנת שלא יחסר להם כלום- ואחר כך ...לעצמכם. לצערי גם השנה לא ממש תגשימו את החלומות הכמוסים שלכם בנוגע לאמנות או ליוזמות בנושאי- רעיונות או פטנטים או לכתיבה. בקיצור: כול הדבר הקרוב אל ליבכם ידחה 'לזמן בו התנאים יבשילו'... בגלל התקופה המטורפת המאיימת על הצד הכלכלי ועל איכות החיים של המשפחה.

בגדול: התרחקו מהבורסה ומהימורים בשלושת החודשים האחרונים של השנה, כלומר עד סוף דצמבר 2020. האביב יהיה שמח מבחינת קידום. חלק מבני המזל ימצאו אלטרנטיבות נוספות לעבודה, או שימצאו עבודה שתשדרג אותם באופן שיפתיע אותם ואת סביבתם הקרובה.

 הקיץ שיהיה מספק יסיר את דאגתכם האחרונה... מבחינה כלכלית ולאחר מעט עליות ויותר עליות - תחתמו את סוף שנת 2021 עם...חיוך רחב.

בריאות:

האזורים הרגישים בדרך כלל וגם השנה באופן ספציפי הם: תרגישו את אזור השכמה (בעיקר השמאלית) כולל רצועות הכתף העליון הגב התחתון והברכיים. תחושו בעייפות פתאומית, בחוסר דם ולפעמים... בהפרעות בלחץ הדם. הישמרו ממגפת הקורונה באזור ראשית החורף הכבד- בעיקר החודשים ינואר פברואר 2021. רובכם תרגישו טוב במידה ותאזנו את אכילתכם ותשמרו על פעילות ספורטיבית מבוקרת ונכונה. (אפשרי גם בבית...גם דרך האינטרנט...או בזום)

זוגיות - אהבה:

תהה זו בהחלט שנה מעולה בתחום האהבה. לרובכם יהיה געגוע לזמן עבר וברצון לחזור....בזמן אל נקודת ההתחלה בה הכול...התחיל. היו בטוחים שבן/ת הזוג לא שכח /ה אתכם ובגדול. אתם עדין מבולבלים. שמועות כאלה ואחרות הנקשרות לאהוב/ה עדין בראש מעיינכם למרות שנשבעתם... שגמרתם "עם זה'' לתמיד. בסמוך לאביב 2021 תקבלו הודעה או שתראו משהו שיחבר אתכם למקורות מידע ועזרה בתחום הזוגי ובאהבה. התאריכים הטובים ביותר לעניין הזוגיות והאהבה הם: מרץ אפריל - יוני 2021. בעלי משפחה: היחסים מול בן/ת הזוג ישתפרו אבל לא עד כדי שהכול יחזור לקדמותו. תגלו שעדין חסימות אגו ואחרות מושכים אתכם הרחק מהדרך את האושר. 2021 הודעה משמחת לרובכם: תורידו פחדים, תמסדו קשרים ותזכו לעוד ילד/נכד- והכוונה גם למתקשים להביא ילדים לעולם!

מי שבכול זאת סובל/ת סובל/ת מיחסים לא ברורים ומתנדנדים מוזמן/ת להתקשר לייעוץ אישי מקצועי.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

תאומים

השנה עם קצת רצון ומזל...תזכו להמון תשומת לב מצד כלל המזלות. חלומכם לנישואין או של חיים משותפים יתגשם או יקודם באופן מזורז. הנשואים או החיים המשותפים... תחילה - צפויים לחזק את הקשר - רב השנים והחוויה.

כספים - עבודה:

אם כן, פלוטו ימשיך ויסייע לכם בחידוש קשרים ישנים ויתקן את כל מה שהתקלקל במרוצת הזמן. השנה תהיו ליותר אופטימיים באשר למציאת בן/ת זוג. חלומכם לבניית בית משותף בדרך של נישואין או של חיים משותפים יקודם וכמו תמיד...חייב לעבור את הביקורת העצמית ואת פחדיכם האישיים מן העבר... הקרוב/רחוק. אל תעשו את טעותכם הקבועה, הפעם התייעצו עם אחרים המנוסים בתחום הזוגיות, או שלצורך זה תהיו חייבים עצות ממומחים ל לייעוץ זוגי או עם הבקיאים בקריאת הנולד ופרושיו.

 כוכב סטורן יגביל מעט את כושר ההחלטה שלכם לעניין המחויבות הרומנטית- בתחום הזוגיות אך אני משער כי במהלך מחצית השנייה של השנה תיחלש השפעתו.

בריאותכם הפיזית והנפשית תגיב בהתאם לירידה במפלס הביטחון הכלכלי והזוגי שכפתה הקורונה, אך לאור התחזית היחסית אופטימית הזו אני מקווה שתוכלו לגמוע את השנה תוך ניצול מירב הכישרונות לשם התקומה - הגדולה- מחדש.

במהלך החודשיים שלושה הראשונים של השנה עדין תושפעו מנזקי הקורונה הכלכליים אבל הפתעות חיוביות ומתנות קטנות יחכו לכם, בעיקר בחודשים: מרץ אפריל – יוני יולי אוגוסט, לאחר מכן מצב של עצירה זמנית, אך הזמנים הטובים מבחינת הכספים והקריירה יחזרו בגדול...החל מאמצע נובמבר עד לשבוע שלפני סוף דצמבר 2021.

אלה שעייפו מלחפש עבודה הסבה או קידום ימצאו בחודש וחצי האחרונים של השנה את הכוח ואת הדרייב לכך. התאריכים הקשים הם פברואר- יולי - ספטמבר- אוקטובר 2021- אחר כך כאמור - שוב עלייה.

בריאות:

הלב (בעיקר לבוגרים), הידיים, הריאות והראש יהיו האזורים הרגישים. תהיו חייבים תמיכה רגשית. באם יתמזל מזלכם למצוא ולהסיר את החסמים תוכלו הפעם לדלג בהצלחה מעל משוכת הבריאות. 

זוגיות - אהבה:

למרות שהחרדות מכוון התחום הכלכלי ממשיות ולמרות תקופת חשבון הנפש הארוכה שתימשך כול סוף 2020 ועד בכלל, כן...למרות השפל יתברר שחלומכם עשוי להתגשם השנה בנוגע לבניית בית משותף בדרך של נישואין או של חיים משותפים. אתם צפויים להיות נאהבים גם על ידי בני הבית ובכלל זה גם מכוון הילדים או הנכדים. שנת 2021 תאפשר לכם לבלות ולהתרגש רומנטית כזוג או ...אפילו לבד, הרבה יותר מאשר בנסיעות...הקודמות. הקושי בלהחליט לאן כמה- ולמה...אצלכם ...(התאומים) - ידוע. שנת 2021 תגיעו לכלל החלטות בתחום הזוגי כי ייתכן ותרגישו... שעוד מעט הזמן יתקצר לכם...בנושא חשוב זה.

טיפ השנה: צאו באופן קבוע אל המרחבים הירוקים, בעיקר באביב 2021

הרבו בספורט מעודן ומבוקר כול באכילה קבועה ונכונה כדי להרוויח אופק מחשבה ובריאות פיזית ונפשית כאחד.

הסובלים בכול זאת מיחסים לא ברורים ומתנדנדים מוזמנים להתקשר לייעוץ אישי מקצועי.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

סרטן

 

תחילה סקירה של שרשרת האירועים עד לשנה הנוכחית- שנת 2021 –

שנת 2019- 2020 הייתה מבחינתכם שנת מזל מהרבה בחינות. הימורים, חברויות, העמקת קשרים ורצון עז ללמוד משהו המעניין אתכם. סבלתם מעצירה בתחום העסקים.

לצערי ולרובכם: גם בשנה זו 2021 אתם לא פורצים במישורים עצמאיים כפי שחלמתם. יש בכם אנרגיות טובות אבל הסדר בחיים תפס מקום חשוב בהווייתכם. סוף סוף סללתם לעצמכם דרך לא הרחק... מהמשפחה ואוחזים בתקציב הכנסות קבוע ובטוח. במילים אחרות: אתם הסרטנים... תישארו עדין על המזח היציב והבטוח ולא תעזו לרדת ממנו...ולהיכנס לעמקי הים האפל והמאיים.

 הערה: מעטים מכם אכן יצליחו אבל זאת ובתנאי להכוונה מיועצים המתמחים בפטירת בעיות בנושאים החשובים לכם.

כספים - עבודה:

בחגי תשרי ועד לסוף 2020 החזקתם מעמד בתחום הכלכלי תוך חשש מירידה בהכנסות ומפיטורין. כוכב שבתאי כפה עליכם כשנתיים ימים בערך....עשיית סדר והיה כמו המורה הקפדן...עם המקל. כוכב שבתאי (סטורן) טרף לכם את הקלפים היצירתיים, שיבש לכם את הדרכים הרציפות לעשייה נכונה עזב וכעת נפתחות לכם דרכים טובות לעשייה.

השנה: תנסו להקפיד על רצף של דברים ואל תעזבו למשל עבודה כול כך מהר מבלי לבדוק עם כדאי ועם הגשר שבניתם בסתר אכן טוב לעבור אליו ולהתפטר הדגש יהיה לשמור על יחסי אנוש תקינים ולעמוד בלוח הזמנים ובדרישות המעבידים הקפדניות. הרגישות לא תפסח על מנגנוני הרגש וכול מילה נגדכם או בגנותכם תפגע בכם במידה קשה וכאובה. בעקרון: במשך רוב חודשי השנה ולאור מגפת הקורונה שעדין כאן תרדו ברמת ההכנסות ומי שלא נפגעו לא ידעו היכן להשקיע את הונם מחשש... להפסד צורב ופתאומי. כול שהתחילו קריירה או שלא קיבלו תמורה להשקעתם- יוכלו לצפות לקפיצה חיובית קדימה בין חודש מרץ 2021 ועד לסוף יולי. אוקטובר נובמבר יהיו נפלאים, כך שתחגגו בשמחה עם חיוך את סוף שנת 2021.

בריאות:

הקיבה והמעיים יתפקדו בערך, חילוף החומרים ישתבש בעיקר בחורף הקרוב. הבעיות הגופניות האחרות יתמתנו, אך הלחיצות הנפשית שלכם בגלל המצב הכללי והדאגה שלכם למשפחה הקרובה ולאנשים היקרים לכם גם מחוץ למשפחה- תגיע לשיאים חדשים. חוץ מזה....הכול יהיה טוב.

 זוגיות - אהבה:

בתחום חשוב זה אתם צפויים למצבים מביכים עד לאפשרות של להיקלע לסבך משברים רגשיים עד כדי רצון להיות לבד. תגלו שהיחס עליו בניתם מכוון בני המין השני, לא מסביר פנים ...כפי שציפיתם. הנשואים ובעלי קשרים קבועים: תיהנו מהזוגיות שכן השפעת הכוכבים לא תפגע בכם. עליכם להשקיע כמות אדירה של אמת ונתינה על מנת שתמנעו ותחסכו לעצמכם את הפרידות או המריבות הכואבות של שנת 2021 -

 מצבי מרקורי בנסיגה יפגמו באהבה שלכם השנה. הרווקים שבכם יתקשו למצוא בני זוג קבועים או בלהחזיק יחסים לטווח הארוך. להם אני צופה נחמה כלשהי שתצוץ בסוף ינואר 2021 ועד לתחילת יוני. במהלך תקופה חשובה זו, עליכם להתעלות על עצמכם בכך שתחפשו את אהבתכם ושלא תשבו בחיבוק ידיים בצפייה לגל אהבה מקרי...בים הרומנטיקה הסוער שסביבכם.

לסיכום השנה מבחינת הזוגיות והרומנטיקה: לרובכם לא יהיה הכי טוב בתחום הבין- זוגי אלא אם תעשו ותקבלו עצות והכוונה כדי שתצליחו.

אלה הסובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם מוזמנים להתקשר לייעוץ מקצועי.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

אריה

 

כספים - עבודה:

השנה אתם צפויים לקבל: עזרה, ירושה, רווחים, זכויות או פיצוי מגורמים שונים. למרות מגפת הקורונה וכתוצאה מהשפעת הכוכבים החיובית תוכלו לעשות סדר חיובי בכל ענייני הכספים בבנק מול לקוחות מקומות עבודה לשעבר ורשויות. כתוצאה מתעסוקה או מיוזמה אישית: באופן כללי אני יכול לבשר לכם שתיהנו 'פה ושם' מכניסת כספים סבירה מכל עניין ודבר במשך השנה. חלק מכם יגשים חלום להתנדב לעזרה למען אחרים. חלק מכם יעבוד במלוא המרץ או לפחות במשרה חלקית נוכחית או נוספת.

לסיכום: ישחק לכם המזל בנוגע... להישרדותכם הכלכלית. בצעדים מעט מהוססים תירקם סימביוזה בין כוכב שבתאי (סטורן) ולבין כוכב צדק אשר תיצור הזדמנויות חדשות שלא חשבתם עליהם כהזדמנויות בעבר. צדק הנושא על גבי מגש את השפע ואת האופקים החדשים וההתרחבות - יפעל להחלשת כוכב שבתאי המחנך המגביל המחמיר עד כדי שמעבר לינואר ואורך כ- 7 חודשים אל תוך... 2021 ויהפוך למענכם את ללימונדה מדהימה.

בריאות:

השנה עליכם לבחור בספורט שיניע את מחזור הדם (אוראנוס) ואת (סטורן) הברכיים ומה שמתחתיהם. הרבה בעיות בריאותיות לא יהיו לכם מכיוון שאדרנלין ההצלחה יסייע לכם הפעם להתמיד בכול אלה- מה שלא הצלחתם כול כך לעשות בשנים קודמות. שמרו על פיגורה ועל משקל נכון. בריאות המשפחה תהיה במרכז התעניינותכם  - בעיקר של אחד ההורים.

זוגיות - אהבה:

הרווקים ימצאו דרכים למצוא או למסד את הקשר הקיים ויעשו זאת בכישרון. רבים מכם יחליטו להתמסד. אלה שעדיין לא ימצאו בני זוג – יוכלו להגדיל את סיכוייהם בחודשים: מרץ, אפריל, יוני ונובמבר. למחפשים פרק ב' בחיים: מבחינת מערכות יחסים השנה ולאור הקשיים וההגבלות של מגפת ...הקורונה אתם צפויים למצוא בכול זאת...את ברירות המחדל בנוגע לתחום הרומנטי. כל מי שכבר התחתנו יוכלו למצוא את היציבות אותה חיפשו בעבר.

 סיכום קצר: השנה יהיו לכם סיכויים לשמור על קשר יציב חדש או מחודש, שימשך וימלא אתכם בתקוות מחודשות. זו תהיה אהבה בוגרת יותר עם שיקולים המורכבים מבחירה דקדקנית המבוססת על החומר ועל הפנימיות שבבן/ת הזוג. הצעירים: יתכנו מצבים של לרצות ילד נוסף או מצבים של להגדיל את המשפחה. בעקבות זאת תחליטו לשנות את מקום מגוריכם מתי שהוא ויתכן מאד שזה עשוי לקרות באזור אוגוסט 2021

אלה שבכול זאת סובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם מוזמנים להתקשר לייעוץ מקצועי.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

בתולה

דצמבר האחרון שחרר אתכם מרוב הפחדים והלחצים. החל ממרץ ועד לסוף השבוע השלישי של אפריל2021 תיהנו משכנות טובה, מהעובדים במחיצתכם- ובמיוחד מהילדים. שנה בה תעברו דירה או תשפצו את הקיימת. חלק מכם יעזרו לילדים בנושא חשוב זה.

כספים - עבודה:

בעקרון: שנת הקורונה גרמה לכם לדבוק בהישרדות כלכלית ולהשקעה לטווח הארוך. מי שפוטר או שלא מצא עבודה או קידום במקום העבודה הנוכחי יזכה לתקומה מחודשת ומשיבת נפש - החל מאזור ינואר פברואר. כול שהתחילו קריירה או שלא קיבלו תמורה להשקעתם- יוכלו לצפות לקפיצה קדימה ערכית וכספית החל מאמצע חודש מרץ ועד לסוף יולי 2021. 

בריאות:

השנה תהיו בשליטה בנושאים הקשורים להתמכרויות. אתם צפויים למצוא את הכוח להפסיק הרגלים מסוכנים ורעים לשלמות גופכם ונפשכם. המעיים קצת יעיקו וחילוף החומרים יהיה פחות בעייתי מאשר בשנה החולפת. הראש יהיה מוקד למחשבות אך גם לכאבי ראש תכופים. הרגליים יהיו החלק החזק לקראת סוף השנה 2020 ובהמשך לכך גם ב- 2021.

זוגיות - אהבה:

הפנויים: מבחינת מערכות יחסים השנה אתם צפויים למצוא את אהבתכם. רבים מכם יחליטו להתמסד. אלה שעדיין לא ימצאו בני זוג – יוכלו להגדיל את סיכוייהם לכך בחודשים: מרץ, אפריל, יוני ספטמבר 2021 תרגישו ברצון להתרחב ולדעת יותר על בן/ת הזוג, להעניק לו לדעת לקבל וגם להתפשר - בנובמבר. כל מי שכבר התחתנו יוכלו למצוא את היציבות אותה חיפשו... בעבר.

נושאי התקשורת יעלו יפה בתאריכים האביביים והקיציים בעיקר- כולל שתמצאו פתרונות מוצלחים הקשורים לסובבים אתכם ולזוגיות שלהם- כולל גם...שלכם. רגישותכם תהיה גבוהה לגבי הגורם האנושי והבריאותי. המכשולים בנוגע לנישואים לאהבה ולמגורים משותפים יוסרו מדרככם.

 הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם מוזמנים להתקשר לייעוץ אישי מקצועי.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

מאזניים

שנת 2021 היא שנה בה תצאו מן המשבר הכלכלי - במידה ותחליטו את ההחלטות הנכונות- בדיוק במקום... וברגעים הנכונים. כוכב שבתאי ייצא בקרוב וירד מכוח השפעתו המתסכלת עליכם. במקומו ובקרוב כוכב צדק ישפיע עליכם מרוב טובו בדרך של: רעיונות, רעב ללמוד, להתרחב עסקית, לנהל במקום עבודתכם, לשפע ולהטבות שכר ויחס.

כספים - עבודה:

אם כן ולאור הנ"ל תזכו להפתעות כלכליות לטובה. הימנעו מהתלבטות בתחום המעבר לעבודה אחרת בראשית הקיץ שכן ללא החלטה אמיצה אתם עלולים לפספס את קציר ההצלחה ואת המצבים הכוכביים שאמורים יהיו לסייע לכם בכך. עד כה החזקת איך שהוא מעמד מבחינה כלכלית וכך זה ימשך. בתחילת פברואר...תעצרו קצת במקום עד למאי 2021 .

 מעבר לחודש מאי, עסקים יהיו בעלי פוטנציאל ליציאה מן הבוץ כולל בדרך של מציאת עבודה מתאימה או בקבלת קידום כספי ומעמדי משמעותי. רק... והחל מנובמבר2021 תחזירו חלק גדול מההפסדים. זו שנה שבה יכנסו לכם סכומי כסף ממקורות עזרה שונים, בעקבות זאת תרגישו כברי מזל בצורה יוצאת דופן. כספים שתקבלו יחסכו לטווח הארוך.

בריאות:

מערכת הבריאות שלכם תהיה במיטבה, לפחות...טובה יותר מאשר בשנים קודמות. עליכם לסגל לעצמכם הרגלי אכילה קבועים ולבחון את סוגי האוכל והשעות בהם אתם....אוכלים. הליכה וספורט קבוע יעשו לכם את השנה וישפרו את בריאותכם. תרגישו בשנה זו את האגן והירכיים. כמו כן אם אתם מעל גיל 45 מומלץ לכם להיבדק בדיקה שגרתית ספציפית לאזור הכבד וכיס המרה.

זוגיות - אהבה:

השנה אתם צפויים להיות כאלה שיזכו באהבה מחודשת או חדשה. תהיו פחות לוחמניים לגבי זכויות ותוותרו יותר לבן/ת הזוג במידה ונושא הגירושין יעלה. רוב הזוגות ירצו להישאר במסגרת הישנה ולא יחפשו לנתק את הקשר רב השנים. אהבתכם תישאר בעיקר לילדים ואלה יהיה מקור האנרגיה האיתנה בחיים שלכם. לגבי החלטות למסד או לחיות ביחד או כול החלטה בנוגע לזוגיות: התקופות היותר טובות ממוקמות דווקא בתחילת האביב הבא ועד לסיומו באפריל 2021.

השתדלו השנה שלא לשבור מערכות יחסים. יוני, אוקטובר ונובמבר 2021 יגרמו לכם לסגור על: חברות, חיים משותפים או לכוון הצהרות אהבה ונישואין. לצערי לחלקכם כבני מזל מאזניים יתכנו סכנות לפרידות כואבות ותצטרכו השנה ייעוץ בנושא האהבה.

אלה שבכול זאת סובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם מוזמנים להתקשר לייעוץ אישי- מקצועי.


שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

עקרב

שנת 2020 הסתיימה בצבעים אפורים בשל נסיגת כוכבכם האישי שחבר לנסיגתו של כוכב התקשורת מרקורי. 2021 מבחינתכם תהיה מאין הגשמת חלום להתקדם במעגל התעסוקה או העסקים.

כוכב שבתאי (סטורן) ישפיע על רוב התחומים העיקריים והחשובים ויכביד עליכם מאוד. הוא יכפה עליכם לחשוב על סדר חדש, לבצע שיוניים שאותם אתם ממש שונאים...כולל גם שיזיק לשלוות הנפש ולכושר הכיבוש שבעבר היה... הצד החזק שלכם. כול זאת עד לחודש מארס 2023 כי אז יעזוב אתכם...סוף סוף במנוחה.

כספים - עבודה:

כאמור שבתאי (המזיק הגדול) ירכב על ענפי החיים שלכם כמו שכנימות לבנות אוכלות נצמדות לעלה ואוכלות בו...ללא רחם. גם אוראנוס שהזיק לכם החל מה- 15.08.20 בתחום הכלכלי  בעת נסיגתו במזל שור- הנגדי למזל שלכם) יסיים את נזקיו ב- 14.01.2021.

אם כן אני צופה כי השנה יהיו שינויים גדולים בתחום הכספים כתוצאה מהיכולת להחזיר ולסגור חובות ישנים. זה אומר כי הכספים שתרוויחו ישמשו אתכם לסיניון שיקום ופריצה אל דרך ההצלחה- מחדש. בעלי היוזמה- יחידי הסגולה יצליחו לגרוף רווחים ניכרים בעסקים. המועסקים: אמנם ישמרו זכויותיכם בעבודה ותיהנו מקידום אך תרגישו כי אתם עושים הכול ולא מספיק מתוגמלים. אל תרפו מן התקווה. חפשו את הדרך דרך אמצעי התקשורת והאינטרנט. מצב זה עדיף מלשבת בחיבוק ...ידיים לדגול בעקרונות מיושנים... ולאבד את המעט... שעוד נותר.

בריאות:

נסיגתו האחרונה של כוכבם האישי מארס גרמה לבריאותכם להתנדנד. אך השנה תחזרו לעצמכם.

השנה תחייב אתכם לנהוג במשנה זהירות לגבי בריאותכם. מבחינת: בדיקות תקופתיות באזורי אברי המין, העור החוליות, הקיבה, לשלפוחית השתן כתוצאה ובמידה והמשכתם שלא לצרוך מים כמו בשנים...קודמות.

זוגיות - אהבה:

בתקופות שונות במשך השנה תגלו כי היחס עליו 'בניתם' מכוון בני המין השני לא מסביר פנים כפי שציפיתם שיהיה, עובדה שתהפוך אתכם לקוטביים. זה אומר או שתתכנסו בעצמכם כמו שאתם יודעים כעקרבים היטב לעשות, כן... ותתנזרו מכול מגע פיזי או רגשי עם בן/ת הזוג, או שפתאום ומתוך עומק העצב תקלעו במקרה... לתחליפים רגשיים שונים, מגוונים- ואחרים.

התחום הרומנטי לא יתאפיין באירועים דרמטיים כלשהם אם כי המשיכה אליכם תוכפל על ידי בני המין....השני- בעיקר בחודש יוני והלאה. אנשים מן העבר ינסו להתקרב אליכם. יתכן ותרצו לבסס את היחסים הרומנטיים שלכם עד כדי מיסוד. התקופות היותר טובות לעניין האהבה הם: במרץ, אפריל, יוני ונובמבר ותקופה אחרת- טובה לא פחות תגיע לקראת סוף 2021. פנו ליועצים שעל מנת לאזן את תחום האהבה.

 אלה הסובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

 

 שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

קשת

כספים - עבודה:

לאחר שהמצב הכללי העיב עליכם – בעיקר לקראת סוף 2020 זו הייתה שנה שבה נמנעתם מלחפש כוון מקצועי אחר, למרות שעברתם טלטלה לא קטנה כשהתלבטתם בין להישאר בעבודתכם או בין לעזוב לטובת מקום אחר. זו הייתה בשבילכם שנה הרבה יותר קשה מאשר בשנים קודמות.

אבל שמח לבשר לכם שהשנה 2021 תצאו כמו גדולים מתסבוכות אליהן נקלעתם בעבר, זאת ובעזרת אמונה חזקה בעצמכם ואולי גם... בבורא עולם.

אתנחתא ראשונה וחיובית בתחום הכספים, התעסוקה והקריירה הופיעה בחודש דצמבר 2020 ובצבצה ככלנית מחויכת מתחת לחורבות...סוף השנה.

2021 תגרום לכם לתור אחר שינויים במגמות השקעתכם. היזהרו מסיכונים גדולים ומיותרים בבורסה ומהימורים ולקשור לתחום זה- במישרין... או בעקיפין. השתדלו שלא לאבד את רכושכם על כל מיני תכניות ומתוך החלטות חפוזות אלא לכול היותר הישארו במקום העבודה שהכי מעריך, מעניק ומכבד אתכם או בעסק שאת יסודותיו יצקתם הרבה לפני שנה זו - שנת 2021. תהייה בכם הנטייה לחשוב על כל מיני המצאות... ופרויקטים מקוריים אך לצערי וכאמור המלצתי היא: היצמדו לקיים ובלי הרפתקאות...מיותרות.

בריאות:

אוראנוס שהה מספיק זמן בבית הבריאות שלכם, לכן עליכם לרסן את הדחף להסתכן ולתנועה מהירה או בכבישים (כשאין סגר... כמובן...כן?) אתם הכי שונאים שסוגרים אתכם באופן בסיסי ובמיוחד שלא לשהות בסגר זה נכון, אבל כאמור שמרו על עצמכם מתאונות או מזלזול עצמי בבריאותכם. אתם בסיכון גבוה להידבקות במגפת הקורונה אז שוב- תיזהרו!

חוץ מזה לא תהיה לכם הרעה משמעותית במצב הבריאותי אלא ההיפך, זאת ובתנאי... שתשמרו.

זוגיות - אהבה:

תחום זה יסב לכם נחת. הכוכבים האחראים על השינויים העמוקים ארוכי הטווח כמו אוראנוס ופלוטו- יעזרו לכם במטרה להגשים חלומות ישנים המלאים באהבה ובנתינה. הנשואים: עובדה זו תסייע לכם לנהל את תכניות המשפחה ובכלל זה תוכלו גם למצוא פתרונות מוצלחים הקשורים: לבית- לשיפור הקיים או למעבר מגורים /השכרה או לקנייה. רגישותכם תהיה גבוהה לגבי הגורם האנושי הנקשר למשפחת בן/ת הזוג ובעיקר לילדים.

לסיכום כללי: מבחינת מערכות יחסים השנה אתם צפויים למצוא את אהבתכם או לשפר את הקיימת. הפנויים המחפשים פרק ב' יזכו למצוא את הפרטנר/ית ולתכנן מגורים ביחד או לפחות לשבת בשלווה לתכנן תכניות משותפות לזמן עתיד. רבים מכם יחליטו להתמסד. כל אלה שעדיין לא מצאו בני זוג – יוכלו לצפות להכפלת סיכוייהם... לכך. כל אלה שכבר התחתנו יוכלו למצוא את העדנה...ואת היציבות אותה חיפשו בעבר.

אלה הסובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

גדי

כספים - עבודה:

2020 היא שנה שבה לרוב ליקקתם פצעים וסבלתם מהפסדים ומחרדות על הרקע הכלכלי. כך לצערי היא גם הסתיימה בנסיגות כוכבים חשובים שהשפיעו כאמור לרעה. מגעים בתחום הכלכלי סיבכו אתכם. כמו כן ציפיתם לכספים האמורים להגיע...ושלא הגיעו.

2021-

ולבשורות... הטובות: מצב קוסמי מעולה בין 04.03 ולסוף אביב 2021 יגרום לתנועה אנרגטית בכל הקשור ליוזמות חדשות ולפעולות אשר יעזרו לכם במקומות עבודה ובעסקים, שם תעבדו בצוות.

ב-2021 אני שמח לבשר לכם כי תזכו להצלחות בתחום הכספים. ההשקעות- כאמור תשתלמנה-  רק למי שהחזיק מעמד במיני-מיתון האחרון. 2021 חוזים אשר נחתמו בעבר יוכחו השנה כמוצלחים. ליזמים: אמנם פחות יפנו אליכם לשם קידומכם האישי, אבל בעזרת רצינותכם וכוח השכנוע שלכם תצליחו להתעלות על עצמכם ולתרגם זאת לכסף ולהצלחה.

באפריל, יוני ונובמבר, יכנסו כספים אשר מגיעים ושהובטחו לכם קודם לכן. הוותיקים יזכו לקידום במקום העבודה. חלק אחר ישתלב במקומות עבודה זמניים שיאזנו את חובותיו. 

בריאות:

בשנה זו תמשיכו לחוש בעיות באזור המפרקים, הקיבה, השיניים, החניכיים, ירכיים, גב תחתון, ברכיים ובמחזור הדם. הבשורה הטובה היא שלקראת אמצע הקי 2021 תרגישו טוב בעיקר באזורים... בהם נקבתי. יהיה קשה לכם להתמודד נפשית עם הבעיות הרגשיות/ אישיות –בעיקר בנוגע לזוגיות ולילדים. אבל גם בתחום זה יחול שיפור- בסוף הקיץ ובעיקר בתאריכים הסתוויים 2021.

זוגיות - אהבה:

קבוצת כוכבים וכוחם ישפיעו על גישור בין נקודות שבמחלוקת וגם בכל הקשור להזדמנויות חדשות לשיקום הקשרים הרומנטיים שנחבלו במחצית השנה שעברה. הנחמה הגדולה תצוץ בין ינואר 2021 ועד לתחילת יוני הבא.

הזוגות הוותיקים: אני צופה לכם שמירה על הקיים מבחינת הזוגיות והאהבה. בנוסף... מצבי מרקורי בנסיגה, יפגמו זמנית בהרמוניה. רוב הרווקים שבכם יתקשו למצוא בני זוג או בלהחזיק יחסים לטווח הארוך. רק החריפים והמתעקשים ביותר יצליחו...בכך. לסיכום השנה: מצב בינוני עד יציב בתחום... הבין- זוגי.

אלה הסובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

דלי

אני צופה לכם להתחלות חדשות, לריגושים ולרומנטיקה מתחדשת- בעיקר לזוגות הוותיקים. תחליטו להישאר עם הקשרים האישיים הישנים ואפילו תשתתפו בשמחות הקרובים אליכם. תקווה חדשה למכור או לרכוש נכס חשוב.

בשנה הנוכחית כוכב שבתאי ( סטורן - 'המזיק הגדול' ) יחל להשפיע עליכם למשך כשנתיים וחצי...בערך וכמו מטרונום...מדויק מסודר ומעצבן ינקר לכם מעת לעת...בראש ויתערב בשיקולי הדעת שלכם.

מה שיציל אתכם יהיה כוכב השפע  צדק (יופיטר) שיגרום לתמורות מאוד חיוביות אישיות וכלכליות –כשנה תמימה למעט במצבי רטרו כוכב התקשורת מרקורי. באופן כללי- אציין כי בעקבות כל אלה תזכו להכיר אנשים מיוחדים ותיקחו חלק מדברים יוצאי דופן שישנו את כל תכניותיכם. כמו כן תחושו בהתפתחות האינטואיציה והדמיון היצירתי. 

כספים - עבודה:

השנה אני שמח לבשר לכם כי תזכו להצלחות בתחום הכספים. ההשקעות  קודמות תשתלמנה ויכנסו לכם כספים אשר מגיעים לכם, כולל גם כאלה שהובטחו...לכם ועוכבו קודם לכן. צפויים לכם תמורות מדהימות באם ובתנאי שתנסו להאמין בעצמכם.

בגדול תחום הכספים והעבודה ישתפר אך עד שכול זה יקרה...תסבלו ממצבים כוכביים מסובכים שימשיכו להזיק (כאילו...לא הספיקה לכם השפעת מגפת הקורונה המזיקה... על הקריירה) בעיקר בשל השפעת נסיגת כוכב מרס מעכשיו ועד לאמצע נובמבר השנה 2020 כולל בשלהי נסיגות כוכב התקשורת מרקורי 2020-2021 שיחלו בערך באמצע אוקטובר השנה 2020.

אני לא רוצה להישמע דרמתי אבל זה כמו יקרה לפתע פתאום וכאור בקצה המנהרה וכמו הקשת בענן... הסבלנות תשתלם בנוגע להשקעות. תחילה בינואר 2021 הקרוב אך ממש לתאוצה חיובית: בעבודה, בלימודים, באומנות ובכל מה שנגעתם בו בעבר הקרוב. אל כול זה תגיעו בעיקר...החל מאמצע חודש מרץ 2021 והלאה. יוני ונובמבר- בעיקר ישפרו את מעמדכם בעבודה –צפי זה מתייחס בעיקר לעובדים וותיקים.

הסבלנות תשתלם לכם בכל הנוגע להשקעות: בעבודה, בלימודים, באומנות, בבורסה ובכל מה שנגעתם בו בעבר הקרוב- רחוק. צפו לתאוצה נוספת וחזקה יותר בחודש אפריל הקרוב בו תחושו ביתר עוצמה - את הרוח הגבית שיעניקו לכם הכוכבים. צפו לדמות מסוימת אשר תחכה לכם היכן שהוא- ותעניק לכם יחס והכוונה בכל דבר שתתחבטו בו השנה.

בריאות:

השנה אתם באמת חייבים לשים דגש על תחום הבריאות, בעיקר באם עברתם את גיל הארבעים וחמש. שמרו על השרירים, רמות הסוכר והברכיים. תנסו לשלוט על כמויות הסוכר, הלחם ...החטיפים ועל לחץ הדם – כולל גם למחזור הדם. דחו הצעות לצאת למקומות ששם אתם צפויים להיות חשופים לכאלה שלא ידעו לשמור על ככלי הזהירות מפני מגפת הקורונה שעדין תישאר בעולם לא מעט זמן.

זוגיות - אהבה:

התחום הרומנטי ב- 2020 לא התאפיין בשינויים דרמטיים כלשהם.

2021 השנה: הנשואים או החיים יחדיו ינסו למצוא את הכוון שיחזיר את הימים הטובים, חלקם יפנו ליועצים שעל מנת לאזן את אהבתם ולשפרה, לאחר ולא הצליחו בכוחות עצמם.

 הפנויים: השנה יהיו לכם חוויות מפתיעות בתחום האהבה. בעקבות זאת תוכלו לחשוב יותר על תחום הזוגיות וגם על... לקנות או למכור דירה ולקשור לכך במישרין או בעקיפין. רבים יפגינו כוונות רצינות ויעשו הכול כדי להקים את בית החלומות שלהם - כזוג. השנה תחשפו רגשות כלפי קשרים מן העבר, או כלפי אלה הנוכחיים- הטובים והישנים. רבים מכם יסתכלו על הצד החומרים שבחיים בנוגע לבחירת בן/ת הזוג.

אלה הסובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

דגים

ההשקעות יצדיקו את עצמן בשנה זו. מצבים כוכביים יגרמו לכם לנהוג מתוך חוסר בטחון בנושא הזוגיות. תהיו עצביים ואימפולסיביים.  זהירות ! זכרו שכל הכספים שבעולם לא יוכלו לקנות לכם את האהבה... שתפסידו.

כספים - עבודה:

ההשקעות- כאמור תשתלמנה...אך רק למי שהחזיק מעמד בשפל הכלכלי. נסיגתו של כוכב מרס (מאדים) הנקרא  'המזיק... הקטן' מאחוריכם.

2021: בחודש ינואר כוכב מרס יוצא מבית הכספים שלכם ויסמן לכם את צפירת ההרגעה ותקופה די ארוכה תיהנו מרווחה מבחינת כספים, עבודה וכבו, בעיקר- תיהנו מכך...החל מאפריל עד נובמבר ובעיקר דצמבר 2021 אז ייכנס כוכב השפע וההתרחבות צדק (יופיטר) ישירות למזל שלכם. וזה אומר שבין יתר הדברים הטובים שמצב כוכבי זה יעניק, יכנסו גם כספים אשר מגיעים ושהובטחו לכם... קודם לכן- מצד כול גורם ועניין.

מומלץ לפנות לייעוץ כלכלי לשם בחירת כוונים ומגמות בתחום זה.

וכעת בהרחבה: השנה אני שמח לבשר לכם כי תזכו להצלחות בתחום הכספים. עסקים שונים יפתחו את השערים בפניכם וכל מי שיפגוש בכם יוכל ליהנות מכושר הניתוח העסקי הזהיר שלכם. כול מי שרוצה לבחור מקצוע או עסק, מומלץ לו להתייעץ על מנת שיעשה זאת בזמן הנכון ובמקום נכון.

אם כן: צפויים לכם תמורות מדהימות באם תנסו להאמין בעצמכם. השקיעו בסבלנות כי הסבלנות תשתלם לכם בכל הנוגע להשקעות: בעבודה, בלימודים, באומנות, בבורסה ובכל מה שנגעתם בו בעבר הקרוב- רחוק. צפו לתאוצה נוספת וחזקה יותר בחודש אפריל הקרוב והלאה, עד אז- סביר. יוני ונובמבר ישפרו את מעמדכם בעבודה. בסך הכול צפו לפרגון מאנשים בוגרים, בעלי עוצמה וברוכי- ניסיון.

בריאות:

בגדול: הכול יהיה דיי טוב ביחס לבריאותכם השנה וזאת תודות 'לממתיק הגדול' שהוא כוכב צדק שישהה בבית  12 - מול בית 6 - בית הבריאות. הבעיה היחידה אתכם תהיה מבחינת ההרס העצמי אליו תישאבו בשל ביקורו של הכוכב המכונה 'המזיק הגדול' בעולם (שבתאי- או סטורן) האסטרולוגיה.

אז זהירות שימו לב: כיפוף הידיים בין המיטיב- כוכב צדק יוסיף לכם שפע אך יהיה לו כמו דו- שיח עם כוכב שבתאי ואז לכמה ימים בחודש...תלקו במצבי חרדה קלים עד קשים ותסבלו מאויבים גלויים ונסתרים אותם אתם עשויים ''לרכוש'' מחוץ למסגרת המשפחה, או אפילו מצד אלה שאין לכם איתם... קשרי- דם. ושימו לב זה לא נותן לכם... שחרור מלהיזהר ממגפת הקורונה שעדין... תשתולל כאן ובכול העולם.

זוגיות - אהבה:

בתחום האהבה השנה ייווצר נתק מסוים ביינכם ולבין דמויות חשובות ומעבר זה עלול לסכן את הקיים. הייאוש- השקט המלווה אתכם כבר שנים מתפוגג לאיטו ובמקום זאת השמחה תחזור על מעונכם.

בעקבות זאת ובשל מצבים כוכביים חיוביים אחרים, החל מן האביב והלאה- עד לסוף שנת 2021 –לאותם מחויבים רגשית ולנשואים: אני צופה השנה להתחלות חדשות שיבנו אתכם ויהיו לכם כגשרים מעל מים... סוערים. הפנויים: אספר לכם שאנשים מן העבר או כאלה שיהיה לכם את האומץ להיפרד מהם –ינסו להתקרב ולבסס את היחסים...מחדש, אולי גם... עד כדי מיסוד. התקופות היותר טובות: בין מרץ לאפריל, ובין יוני לנובמבר 2021 ותקופה אחרת- טובה לא פחות בעלת אפיון של טלנובלה ספרדית... תגיע ותחייך אליכם, אי שם...לקראת סוף שנת 2021.

אלה הסובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

  

 


ישירות אל :
אודי ברגר :
לרשותכם טל. ישיר:
טל: 054-4466444 03-9031416


21-00 9-00

מקבלים את כול סוגי כרטיסי האשראי.

e-mail: udiberger@bezeqint.netCopyright©-2020-2021 Udi Berger