תחזית שנתית לבני כול גלגל המזלות לשנת 2024תחזית שנתית לבני כול גלגל המזלות לשנת 2024

פתיחה: מלחמת חרבות- ברזל,

לא ארחיב כאן אך אציין שהמצב הכוכבי שנצפה על ידי לפני 15 שנה הוביל למלחמה שמעברה יהיה לנו טוב יותר מבחינת החזית הדרומית. הכוכבים שגרמו למלחמה או שיקפו את סבירות התרחשותה הם בעיקר: מארס, ונוס ופלוטו. נתון מעניין ביותר: מארס במאזניים שלט והשפיע בתחילת מלחמת ששת הימים, במלחמת לבנון הראשונה וגם בתחילת מלחמת 'חרבות-ברזל'.


 

 

שנה טובה
על מנת לקבל את התחזית השנתית - לחצו על סמל המזל המתאים:
אם אינכם יודעים מהו המזל שלכם, אתם מוזמנים להכנס ל"מאפייני המזלות" ולבדוק:

טלה

מה שיאפיין את השנה שלכם תהיה ההצלחה הכלכלית. היא תתחיל בהיסוס אך תתגשם בחצייה השני.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

אפשרות של 'להיקלע לסבך משברים'. עובדה שתהפוך אתכם לעצובים- ולמחפשי תחליפים רגשיים שונים ומגוונים. אהבה ישנה גרמה לכם צער מיותר אך השנה תגיעו לתקופה רגועה וקצת יותר מאושרת. שמח לבשר שמאפריל הבא 2024 ועד לסוף השנה תזכו לשיקום הקשרים הרומנטיים שנחבלו ב- 2023

 

תחום הכספים והקריירה

במהלך מחצית השנה יהיה טוב ובחצייה השני אפילו טוב יותר. צפויים למצוא עבודה טובה יותר או לקידום במקום החדש או הנוכחי ולהשתתף בפרויקטים חדשים ומקדמים. תצליחו להתעלות על עצמכם ולתרגם זאת לכסף ולהצלחה.

 

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

שור

2024 היא שנת יחסי אנוש טובים: בבית, ביחסים אישיים, בעבודה ובקריירה. כמו כן תחושו בהתפתחות האינטואיציה והדמיון היוצר.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

הנשואים יזכו לעוד ילד- והכוונה שגם המתקשים להביא ילדים לעולם. הצהרות נשואים יורעפו ושמאחוריהן כוונה כנה ואמתית. תזכו לתשומת לב, במיוחד מבני זוגכם הנוכחיים.

תחום הכספים והקריירה

האמינו בעצמכם, הסבלנות תשתלם בנוגע להשקעות: בעבודה, בלימודים, באומנות, בבורסה ובכל מה שנגעתם בו בעבר הקרוב- רחוק. צפו לתאוצה נוספת באפריל. צפו לדמות שתעניק לכם יחס מעולה. צפו לפרגון מבעלי עוצמה. עסקים שונים יפתחו שערים. תפגינו את כושר הניתוח העסקי והזהיר שלכם. לא יחסר לכם כספים. זכויות יתר לעובדים וותיקים.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

תאומים

תזכו להמון הזדמנויות לשמור על ההישגים שצברתם ולהתקדם הלאה לעבר יעדים חדשים.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

החלום לחיים משותפים יתגשם השנה. ההחלטה שלכם לעניין המחויבות תגיע לפתע .אציין שהשנה אתם צפויים להיות נאהבים על ידי כלל המשפחה, כולל הילדים. תצאו לבלות יותר מאשר בשנים קודמות. קשרים מן העבר יצוצו להם מכול צבע ועניין.

תחום הכספים והקריירה

כל מי שלא התחיל קריירה או שלא קיבל תמורה להשקעתו- יוכל לצפות לקפיצה גדולה קדימה. תחום העבודה והקריירה יהיה נפלא, היכונו להיות מופתים לטובה. מכירה או קניה של שטחים או אדמה יכניסו לכם כסים שמזמן חיכיתם להגעתם. על פי מה שנאמר עד כה- ברור שגם בתחום הכספים אתם אמורים לחגוג השנה.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

סרטן

שנה של עשיית סדר ושל טיפוח מערכות יחסים. ממליץ שלא להסתבך עם הרשויות. היו נקיים וצייתו לחוק. במידה ותבקשו לעבור או לקנות דירה אזי חלומכם יהיה קרוב יותר מאי פעם להגשמה.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

אתם צפויים למצוא את אהבתכם. רבים מכם יחליטו להתמסד. סיכויים למציאת זיווג. אלה שהתחתנו יוכלו למצוא יציבות. המלחמה עצרה תכניות, אך כעת התאריכים הטובים להינשא או לחיים משותפים הם בין ה- 22.08 ול- 30/12

תחום הכספים והקריירה

תימשכו ללימודים ולתחומי עניין חדשים ומועילים. חלקכם גם יתגעגע לממש נסיעה בשילוב עם העבודה והקריירה. צפויים לקבל ירושה, קידום נושא זכויות וירושות או פיצוי מגורמים שונים עבור זכויות המגיעים לכם. תוכלו לעשות סדר בענייני הכספים: בבנק או בקשרי לקוחות, רשויות ובכלל.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

אריה

המצב הכוכבי יסייע לכם בנושאים הרגשיים, בנטייה לחזור למקומות בילוי ישנים וחדשים וגם בהתקרבות לילדים.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

התחום הרומנטי לא יתאפיין באירועים דרמטיים. רובכם ינסו למצוא את הכוון הנכון. משברים בתחום הזוגיות יעלו ויכאיבו. אני ממליץ לכם לפנות ליועצים כלשהם עוד טרם שזה יקרה. בראשית השנה תתנהלו בכבדות, חרדות שווא בריאותיות מצפות לכם. ביטחונכם העצמי לא יהיה במיטבו. במרץ -מאי הרגשתכם תשתפר. . השנה תקבלו אהבה יתרה מכוון הילדים ומהמשפחה הרחבה.

תחום הכספים והקריירה

לעומת זאת כושר היצירה יהיה במיטבו בתחומים שונים כולל בנושא הכספים. יכולת האלתור שלכם תהיה במיטבה. בנוסף תוכלו לנצל זאת לתחום האהבה מתוך בחרויות ונישואים בעלי אינטרס כספי מובהק. כספים יכנסו כתוצאה מזכויות המגיעים לכם ולבני המשפחה. היכולת שלכם לעשות כסף תוכפל.


 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

בתולה

בדגש על יחסי- שכנות טובה, על יחס טוב כלפי העובדים במחיצתכם- ובמיוחד כלפי הילדים. החלפת דירה, השכרה ולקשור לנושא הנדל"ן.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

תחום הרומנטיקה והאהבה יסב לכם נחת עובדה זו תסייע לכם לנהל את נושאי המשפחה ותוכלו למצוא פתרונות מוצלחים הקשורים לבית. רגישותכם תהיה גבוהה לגבי הגורם האנושי. הצעות חדשות לרווקים. רגעים נחמדים של שחרור בכול תחום רגשי- שיצוץ מן העבר או ההווה או העתיד. מחסומים שונים בדרך לנישואים...לאהבה ולמגורים משותפים יוסרו מדרככם. חלק מכם יוכלו להגשים את חלומם להתגרש, יחושו חופשיים כציפור ויהינו מחיבוקם של הילדים שברשותם.

תחום הכספים והקריירה

אתם צפויים ליהנות מהיכולת ליצור קשרים חדשים ומהיכולת לתרגם אותם לטובתכם. הצלחה בכל הקשור לכספים. חוזים של קנייה או מכירה של נכס יגיע לידי הגשמה. חיסכון וצבירת נכסים. עסקים שנתקעו יהיו בעלי פוטנציאל ליציאה מן הבוץ. הצעות לשותפויות או לקוסים אשר יעזרו לכם ליצור כספים בכוחות עצמכם.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

מאזניים

שנת שינויים, חלקם הגדול לטובה. הנושאים שיהיו אצלכם במרכז הם: הזוגיות, הבריאות, הלימודים, הילדים והעבודה. אתם עשויים לכרות ברית שלום עם גורמים שהפריעו לכם עד כה ולחדש קשרים ישנים ופתוחים עם כל אלה שנפרדו מכם בעבר.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

יתכן ותזדקקו לייעוץ בנושא זה. התחום יזכיר טלנובלות תקועות ודביקות. לרבים מכם יתכנו פרידות כואבות. רק החריפים היודעים את שביל הבריחה ממצבים קשים או את צעדי הריקוד האינטימי יוכלו לשמור על האהבה ואפילו גם לשפרה.

תחום הכספים והקריירה

למרות התחזית הטובה בנושא העבודה והקריירה אני צופה כי לא יהיו שינויים גדולים בתחום הכספים. אמנם ישמרו זכויותיכם בעבודה ותיהנו מקידום אך תרגישו כי אתם עושים הכול ולא כל כך מתוגמלים. טיפ: מצב זה עדיף כמובן מלאבד את מה שיש. באם תיקחו זאת בנחת תוכלו לחיות עם זה ועדיף שכך !

 


שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

עקרב

השנה תזכו להשפעה חזקה ומיטיבה בתחום התעסוקה, הכספים והבריאות, רגשות כלפי הסביבה הקרובה ולקשרים מן העבר.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

השנה אני צופה לכם להתחלות חדשות ולסיום יחסים ישנים ומעיקים. אנשים מן העבר ינסו להתקרב אליכם- וזה יהיה מבורך והדדי. קשרים חברות ידידות ואהבה יחזרו לדמותם. מישהו או מישהי יחפשו אתכם וימצאו אתכם כמופתעים. יתכן ותרצו לבסס את היחסים הרומנטיים עד כדי 'מיסוד'.

תחום הכספים והקריירה

מישהי תזיק לכם בנושאים הקשורים לעבודה ולקריירה. כל מה שתנסו לא יעלה יפה. סודות שרציתם שישמרו יחשפו על ידי אנשים... החופרים תחתכם. העסקים ידרכו במקום ויתקבל הרושם שהכול תקוע. בתחום זה אבשר בשמחה שתיהנו משמירת היציבות שאליה הגעתם בשנים קודמות.

 

 

 שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

קשת

2024 היא שנה בה תצליחו כפי שלא הצלחתם בשנים קודמות. השפע ימלא את ידכם ואת ביתכם. התחום שבינו לבינה גם הוא יגרום לכם לשביעות רצון ולנחת רוח.

 

זוגיות - רומנטיקה – ואהבה

בנוסף לשפע שנחלתם אני צופה שנה טובה בתחום האהבה. בין אפריל לאוגוסט אזהרת-אהבה, אתם עלולים להרוס את הקשרים שלכם ואחר כך להצטער. חלק מכם יהיה על סף פרידה וחזרה מידית שלאחר מכן. מערכות יחסים ישנות יחזיקו מעמד. רצוי לתת צ'אנס ליחסים ארוכי שנים. טיפ השנה: זכרו שכל הכספים שבעולם לא יוכלו לקנות לכם את האהבה שתפסידו.

תחום הכספים והקריירה

תחום הקריירה והכספים יישאר כמעט כפי שהיה. הצלחתכם השנה תישמר אך לצערי תתקשו להתרומם מעל למפלס המעמדי שאליו הגעתם עד כה. מאבקי ירושות או כל עניין הקשור לכספים יתנהלו לטובתכם. אישיותכם תתמלא בכוח ובקסם רב. בונוסים כלשהם שיגיעו לכם יבואו ממה שהשקעתם בשנים קודמות. בעקבות כל זה אתם מסוגלים להחליט לגבי קניית נכסים או למכירתם.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

גדי

שנת 2024 תהיה לכם בעייתית מבחינת היחסים האישיים בבית ובכול שטח בו אתם זקוקים לרגש ולאהבה. התקופה האביבית והסתוו הבא/ים תהיה טובה מבחינה זו. לעומת זאת תזכו להצלחה בתחום הכספים והקריירה.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

הגורמים הקשורים אליכם רגשית לא ייקחו אתכם ברצינות. אתם חייבים לחפש את הזיווג בכול מיני דרכים. אחת מהם אולי לא ניסתם וזה דרך האינטרנט. בעלי קשרים, אוהבה או נישואים: פחד הנטישה שלכם ינבע מאהבת היתר שלכם. המתינו לתקופת האביב הקרוב (2024) שם תחל תקופה שתשפר את הקשרים שרקמתם.

תחום הכספים והקריירה

השנה אתם מאוד אסרטיביים ומעיזים בכל תחומי הקריירה. תוכלו לקבל תנופה לכוונים שונים. חלק מכם ינסו לעזוב את עבודתם הנוכחית לטובת האחרת, חלק אחר ימצא עבודה חדשה ויזכה להזדמנות לפתוח בקריירה חדשה ופורייה. תזכו לקידום בעבודה. תוציאו אל הפועל כל מיני נסיעות שלא הצלחתם לממש בגלל המלחמה. רבים מבני המזל ינסו להשתבץ בתחומי למידה והכשרה שונים וחדשים. הכספים יזרמו אליכם באיטיות אבל 'על בטוח'. חשבונות הבנק יתייצבו. עסקים קטנים ישפרו את מצבכם ותוכלו גם למכור, לשפר או לקנות בית בהצלחה.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

דלי

שנת 2024 תהיה שנה בה אתם חייבים לקחת החלטות קשות עד מזעריות בתחום הבין זוגי. עליכם לקום מן ההריסות של הקשרים הקודמים וגם מהייאוש שידעתם עד לא מזמן בתחומיי הקריירה הזוגיות ובריאות.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

השנה עלול להיווצר נתק שעלול לסכן את הקיים אך אולי יגרום למציאת אהבה חדשה. קושי בלהחליט באופן הנכון באם להיפרד מהדמות הקיימת או שלא. עזרה חיצונית שתבוא תעודד את רוחכם ותרענן אותה לקראת אתגרים חדשים. לחסרי הזוגיות. הזיווג שלכם יגיע והוא בעצם בדרכו אליכם. בעלי קשרים ומערכו רגשיות ישנות: חיזוק הקשרים יהיה דבר שיפתיע אחרים.

תחום הכספים והקריירה

אישיותכם תקבל כוח ואנרגיה מחודשת. ליזמים יהיה הדחף לתור אחר שינויים במגמות ההשקעה. טיפ השנה: השתדלו שלא לאבד את רכושכם מתוך החלטות חפוזות. תהייה בכם הנטייה לחשוב על כל מיני פרויקטים, אך תתקלו בקושי לפרוץ. הצעות במקומות עבודה לצד הצעות להגדלת השכר וגם הצעות ליזמות עסקית, לפתיחת עסקים או לשותפויות חדשות. שמרו על שיקול דעת נכון.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

דגים

זוהי שנה טובה. ליוצרים שביניכם - אני צופה תקופה של עיסוק באמנות בה תהיו במיטבכם.

 

זוגיות - רומנטיקה - ואהבה

סימנים מבני המין השני יבלבלו אתכם בעוצמתם. אתם צריכים לזהות את הזיווג הנכון ולדעת להסתדר לכשיגיע. תקבלו מסרים שונים לגבי בן/ת הזוג שבבית. רמת האהבה תעלה ואיתה גם החשדנות. יתכן ותזדקקו לעזרה לגבי עם מי ועם איזה טיפוס כדאי לכם לקשור את גורלכם. אשמח לייעץ בעניין.

תחום הכספים והקריירה

בעבודה החדשה אתם צפויים לקידום משמעותי. התקועים יקבלו את היחס והקידום שאליו שאפו להגיע. עסקים חדשים יקרצו לעוסקים ביזמות פרטיות. השנה תתעניינו בנכס כלשהו. תוכלו למצוא קונים לנכסים שברשותכם ובמקביל גם לקנות. כל הדרכים יפתחו בפניכם וכל מי שלא רצה לעשות אתכם עסקים ייפול שבי אחר קסמכם - הרעיונות יניבו פירות.

 

 

שנה טובה ממני – ב.א.ה.ב.ה.

  

 


ישירות אל :
אודי ברגר :
לרשותכם טל. ישיר:
טל: 054-4466444 03-9031416


21-00 9-00

מקבלים את כול סוגי כרטיסי האשראי.

e-mail: [email protected]Copyright©-2024 Udi Berger