כתבות לשנת 2023


מבחר כתבות מ-mynet נתניה

כתבה לדוגמה מ-mynet נתניה

 טל:    054-4466444 03-9031416

 

כתבות לשנת 2020

עיתון מוקד 21.05.2020 - האיש השווה מיליונים

https://en.calameo.com/read/002832227edd9054e5ce2

כתבות לשנת 2016

 

כתבות לשנת 2015כתבות לשנת 2012


 

       

כתבה לשנת 2011 שאלות ותשובות על פי דרכו של אודי ברגר

להלן שאלות ותשובות על פי דרכו של אודי ברגר

מתי ומהי הסיבה לדרך בה בחרת ללכת?

כמו אצל רוב האנשים, גם אצלי, הכול התחיל בסיפורי המקרא. במשפחתי הענפה גיליתי את חכמת החיים הפשוטה. משחר ימי חשתי דברים על אנשים שיותר מאוחר התגלו כנכונים. כשהגעתי לבגרות התחלתי לחפש משמעות יותר עמוקה לחיי. לאט לאט הנקודה שבלב נפתחה לתהליכים שמקורם בכוכבים המשפיעים עלינו. קראתי ספרים הנוגעים ברוחניות ובתחום חקר הכוכבים והשפעתם, מצאתי הוכחות בתנ"ך ובגמרא, קראתי על אנשים חשובים בתחום היהדות שנעזרו בידע שלהם, לאחר שחיפשו ומצאו משמעות באותות הכוכבים שבשמיים. כול זה הפיח בי את התחושה שאמנם הכול מלמעלה, אך יחד עם זאת, שהכוכבים נבראו לכוון אותנו בהשתקפות נתיבם וזוויותיהם בשמיים. 

כיצד הגעת מעיסוקיך השונים לתחום האסטרולוגיה?

הו… זה סיפור ארוך. כאמור הכול התחיל בילדותי הרחוקה. גדלתי ועברתי את גלגולו של הפרפר, שתחילתו משלב הזחל חסר עמוד השדרה, לאחר מכן כגולם השואל שאלות עד לשלב הפרפר הרוחני והחופשי בו אני כיום. השמיים ברכו אותי בכישרונות רבים. ניחנתי בנטייה מוסיקלית. שרתי, כתבתי שירים ולחנים, חלקם התפרסמו, למדתי קריינות והצטרפתי לצוות ספינת קול השלום של אייבי נתן הזכור לטוב. התנסיתי בחומר, טעמתי את טעמה של הרווקות. הכרתי נשים לרוב, מהן טעמתי משני… צידי הירח – לטוב ולרע. עד מהרה הבנתי שהכול הבל הבלים והתחברתי לצד הרוחני, אותו לא זנחתי כול השנים. 

כתבה, אודי ברגר. בתמונה אייבי נתן 'ציף ספינת קול השלום' בתחנת הרדיו ששידרה מהים.

האם לא חששת להיכשל במה שתחזה ללקוחותיך?

כלל וכלל לא. כאמור כבר בילדותי חזיתי לאנשים דברים שהתרחשו במהלך חייהם והתגלו כנכונים. יותר מאוחר כשהתמקצעתי בתחום, חשתי ביטחון מלא לחזות עתידות, תוך שאני מגלה באנשים את הפוטנציאל הגלום במפות הלידה, התאמתי זיווגים לרוב והבאתי לאיחוד בני זוג מחדש, בין רווקים כמו גם בין זוגות נשואים.

האם חווית תופעות על מיסטיות בימיי חייך?

תמיד האמנתי בעולם של מעלה ובעולם של מטה. חוויתי חוויות ממימדים אחרים והעברתי לאנשים מסרים לאנשים שאיבדו את יקיריהם. כאשר איבדתי את אחי ז'ל שמת בייסורים רבים בתאונת דרכים קשה, לא ידעתי שאתקשר עימו גם אחרי לכתו. כבר במהלך השבעה בקרו אותי פרפרים ובעלי כנף אחרים שחדרו לבית בו אני גר. הם אפשרו לי להתקרב אליהם כדי מרחק נגיעה, ללא פחד ורתיעה ממני. צילמתי אותם ממרחק אפס ולהפתעתי הרבה התקבעו במקומם כשמבטם מופנה אלי. לפני כשנה איבדתי את אימי שנפטרה בייסורים ממחלה ממארת. התופעות הנ"ל לא אחרו לבוא ובאופן מפליא חזרו על עצמן.

 לחשו לנו את דבר יכולותיך המיסטיים האחרים, בנוגע לאירועים אשר העסיקו את המדינה, אתה מאשר זאת?

אני לא מסתיר את קשריי המקצועיים עם חברות בילוש פרטיות. בשבילם אני מהווה מעין 'קיצור דרך'. תאריכי לידה, שמות ופרטים טכניים אחרים וזה מספיק לי על מנת להעביר להם מידע שרובו מהימן. במסגרת זו העברתי מידע על מקום המצאה של הילדה רוז, שלבסוף התברר כנכון. זכורים לי מיקרים רבים בהם מסרתי קצה חוט, אשר הוביל אנשים פרטיים ליעד החיפושים אחר: חפצים אישיים, לדעת על אנשים שנעלמו, תשובות לכאבי גוף ונפש שלא מובנים להם, זאת ולאחר שמיצו עד תום, את יכולתם הגשמית. במקרה אחד מיני רבים, פנתה אלי אישה בשמה של בת משפחה שרצתה לשמור על עילום שם ושאלה אותי מה עלה בגורלה של בת משפחה שנעדרה מביתה. בדקתי ומצאתי את מיקומה. לאחר זמן קצר מצאו אותה מוטלת לצד מסילת הרכבת, בסמוך לאזור עתלית- מקרה אובדני- לצער המשפחה ולצערי. עלי לציין כאן כי האינטואיציה היא לא רק נחלת העוסקים במלאכה שפיתחו אותה עם השנים. אני נתקל באנשים רגילים המתקשרים אלי ומספרים לי על חוויות שונות בהקשר המיסטי. לדוגמה: לפני רצח יצחק רבין, לרבים הייתה תחושת בטן לגבי סופו המר בכיכר, אלא שאני חזיתי זאת בכתובים ובתרשימים האישיים שלו. הדברים נאמרו לו במפורש אבל הוא טען כי אין לו ממה לפחד וסרב לעטות עליו את חליפת המגן נגד כדורים.

איבי נתן יושב ולידו עומד אודי ברגר

האם אתה משלב את האינטואיציות ואת הידע שלך לייעוץ בתחומים המעסיקים את כולנו?

כמובן. לרוב אני מרגיש את העומד להתרחש בתחום הכלכלי גם ללא מפות אסטרולוגיות. אני חש מתי הבורסה עומדת לעלות ומתי לרדת. בנוסף מרגיש שאזורים נשכחים וזולים בתחום הנדל"ן עומדים על סף עלייה מטאורית ולהיפך. כמו כן מרגיש עוד הרבה דברים אחרים, כמו למשל בתחום הפוליטי והמדיני. את כול אלה אני מנצל לטובתי האישית ולטובת הפונים.

היכן רכשת פורמאלית, את הידע שלך?

כאמור למדתי בפקולטה לאסטרולוגיה אשר בלונדון, כמו כן אני בוגר מרכז הקבלה של הרב ליטמן, קראתי ספרות ענפה העוסקת בנסתר והעשרתי את עצמי בקורסי השלמה נוספים בתחום הרוחני.

מהו 'האני המאמין' המקצועי שלך?

שהכול צפוי והרשות נתונה. שניתנה לעם ישראל הרשות שלא לקבל את רוע הגזירה ואת האפשרות לצאת ולחפש את הגורם שימתיק אותה. כתוב: "עשה לך רב", לכן כולם לא פטורים מן הפסוק: "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם." זה אומר שאדם כלשהו- עם זה יהיה: רב, או אברך הפוסח על שני הסעיפים או חילוני – לפנות אל אנשים היכולים למצוא מזור לכאבו בכול שטחיי החיים. אני שוקד על עבודתי במסירות נפש וחודר לרבדים העמוקים ביותר בנפש האדם. חרטתי על דגלי את המשפט מתוך מכתב התודה ששלחה לי, אחת מלקוחותיי המרוצים והוא: "רק המעמיקים לקדוח מגיעים למים צלולים."

 כיום אתה מאוד מפורסם וידוע, איך גילו אותך לראשונה?

אני מאוד מקושר לעולם הרוחני. אף פעם לא נדחפתי למקומות שלא הוזמנתי. באם חברה מסוימת פונה אלי לעזרה אז מה – טוב. כך גם לגבי טלוויזיה עיתונות ורדיו.יתכן והם שומעים עלי מאנשים רמי מעלה ויתכן שמאנשים רגילים. בעיני? כולם שווים. לעולם איני מעדיף מישהו על פני האחר ושיהיה מפורסם ככול שיהיה!

ספר לנו מניסיונך, מדוע אנשים מסתבכים עם החיים? תן בבקשה דוגמה אחת מני רבות

הם תקועים מפני שכולנו בני אדם המשתדכים בצו גורל. לכול אחד יש תאריך לידה שונה, שם אחר ובאופן טבעי, אופיו של האחד שונה מאופיו של האחר. בעקבות זאת נוצרים ניגודים בין בני האופי השונים, נוצר קרע בין בני זוג המוביל למריבה או לפרידה כאובה. דוגמה אחת מיניי רבות: כאשר אישה מסוימת המגיעה לקשר עם ביטחון עצמי ירוד ונתקלת בבן זוג המנופח באגו טריפ ועם כזה שחדור ברצון בלתי מתפשר לשלוט, היא נמצאת בדילמה קשה. יש לה ילדים ובאופן מובן מתקשה להחליט בין באם להתגרש ובין באם להמשיך ולסבול למען שלום המשפחה. בשלב הזה אני מקבל צלצול ומטפל בבעיה. לבסוף ולאחר כמה שיחות טלפון, אני מצליח ללמד את האישה איך להתמודד עם הבעיה בצורה המהירה והכי טובה שיש. 

האם האסטרולוגיה מבחינתך היא בניית מפה עתידית בלבד, או שאתה מלווה את לקוחותיך לאורך כל הדרך?

אני מוכר גם כמאמן אישי. מרגע הצלצול הראשון אלי והילך, השינויים הטובים מגיעים במהירות. אני מאמין שכשהתלמיד מוכן המורה מגיע מלמעלה ושההשגחה העליונה מכוונת אותו אלי. לאט לאט על ידי שיחות נפש- תוך שאני מגלה ניגודי אופי ואינטרסים, מעניק ביטחון, ידע, חוקי הצלחה, מודעות עצמית ואסרטיביות ללקוח- אני למעשה משנה לו את הגורל ובכך משתמש באפשרות 'הרשות הנתונה' וכממתיק את רוע הגזירה. אני מקיים קשר חם עם הלקוחות. לעיתים אני אף… מכתיב להם מה לומר, מתי לומר ומה גם להשיב… לבן/ת זוגם. היה לי מקרה של מישהי שלא רצתה להיחשף לאתרי היכרויות באינטרנט ועלה בי הרעיון להירשם במקומה על חשבוני. בעקבות זאת קיבלתי אלי את פניות הגברים, סיננתי אותם למענה והיום היא חיה חיים טובים וכשרים עם אותו אחד שמצאתי למענה. במסגרת העזרה ללקוח, לעיתים קרובות אני משתמש ביכולת הכתיבה שלי וכן כותב נאומים לאנשים רמי מעלה מתחום הפוליטיקה, הצבא והעסקים. היו לי המון מקרים בהם כתבתי לאחרים את… מכתבי האהבה שלהם למען האהוב, שכן אני גם סופר ומשורר וחבר באגודת הכותבים והמלחינים העולמית. ולסיכום: בנוסף לידע האסטרולוגי והרוחני שלי, אני תורם מיכולותיי ומניסיוני רב השנים ומאמן את האדם להתעלות על עצמו, עד להצלחה במטרותיו.

האם מגיעים אליך לקוחות גם מהציבור הדתי?

בוודאי. כולנו בני אדם, חילונים ודתיים כאחד. כול אדם דתי יודע עמוק בפנים, שיש בסיס מוצק לתנועת הכוכבים ולהשפעתם עלינו. בכתובים הקדושים יש אזכורים לא מעטים לנושא זה. מדברי הרמב"ם: "כולנו בתוך נבוכות וקורא שאדם פרש מן הדרך ועוזר לאדם לחזור למסלולו ואין מעמידין בסנהדרין בין גדולה בין קטנה אלא אנשים חכמים ויודעין גם כן קצת משאר החכמות כגון רפואות וחשבון, תקופות ומזלות ואצטגנינות (אסטרולוגיה) כדי שיהיו יודעין לדון העם בכל דרכים אלו אם יצטרכו לכך." דעתו של הרמב"ן הובאה ע"י ר' יוסף קארו והיא כמפרגנת לאסטרולוגיה: "וכסבור אני שאסור לבוא נגד המזלות ולסמוך רק על הנס."

 יש לקוחות אשר סיפורם האישי נוגע אל הלב. לעיתים קרובות אני חושף סיפור אהבה עצוב הנקרה בדרכם, סיפור אשר עימו אינם יודעים להתמודד והם חוששים לספרו למשפחה. יש מקרים רבים של אהבה מחוץ ..למסגרת הנישואים. במקרה זה הם מעדיפים להתייעץ עם אדם המבין את המגזר הדתי וגם את המגזר החילוני כאחד. בהחלט אפשרי להבין אותם, שכן בליבם החשש שבאם ילכו אל הרב זה עלול לגרום להם… למבוכה וחלילה… גם לחילול שמם הטוב ברבים. גם אדם דתי יודע שאין לסמוך רק על התפילה ושמורה בפניו זכות מצוות ההשתדלות. מאותו הגיון נגזר כי בעת מצוקה רפואית ומשפטית הוא לא רץ מיד אל.. רב אחר לייעוץ, אלא ניגש אל בית החולים מתוך ידיעה שלרופא יש הכלים המקצועיים ואת היכולת לרפא את מחלתו. כך הוא נוהג גם בנושא משפטי סבוך ומפותל. אלי מצלצלים גם רבנים ידועים וגם חילוניים גמורים- על מנת לקבל את הכלים לפתור בעיות. נתקלתי במקרים לא מעטים, של דתיים המבקשים לחזור בשאלה והם מתפלאים על שאני מחדיר בהם את האמונה, היישר ובחזרה אל הנשמה האבודה שלהם. כותב לי אלמוני: "אני אדם דתי. לא הזזת אותי מאמונתי, אלא חיזקת אותה. בזכותך מצאתי את ייעודי בחיים. כבר בטלפון בדקת ומסרת לי כוון זוגי ומקצועי מאין כמוהו. אני מודה לאל על שצלצלתי אליך. אתה אודי ברגר בעל הנס !"

תן דוגמאות לתחזיות ארציות ובינלאומיות שפרסמת ושהתגשמו

מי שיכנס לאתר הנושא את שמי ויקיש על תוכניות הטלוויזיה האחרונות בהן כיכבתי, ייווכח בוודאות שחזיתי את נפילתה של מפלגת קדימה, את התחזקות הימין, את עלייתו של הליכוד לשלטון בראשות נתניהו וגם את הברית שיכרות עם השמאל. יש לי הרבה דוגמאות לתחזיותיי שהתממשו. לא אפרט כאן את כולן, אזכיר רק חלק מהן: מלחמת יום כיפור 73,  המהפך ב-  77 ורעידת האדמה הקשה באירן, רצח סאדאת 81, ב-90 נפילת הקומוניזם, פלישת עירק לכווית 90, סופה במדבר 91, פטירת בגין ב- 91 מהפך- ועלייתו של רבין לשלטון, 93 הסכם העקרונות ישראל- אש"פ, רצח רבין 94, משבר ההיטק בעולם 2000, ועוד .

בכתבה הקודמת שפורסמה על ידנו בשנה שעברה חזית במדויק לגבי הלחץ הבינלאומי על ישראל. האם המצב ימשך? אם כן עד מתי?!

חזיתי בראיון הקודם בעיתונכם לגבי הלחץ הבינלאומי שיופעלו על ישראל. בנוסף שללתי אפשרות של מלחמה,מקומית ומלחמה כוללת באזור. הלחץ אכן ימשך, אך בעיקר בתחום המדיני. אני עדין טוען שהסכם חשוב בינינו ולבין הפלסטינאים יושג עקב לחצים בינלאומיים ב-2012

האם המחאה החברתית תמשך? והאם היא תשיג את יעדיה?!

המחאה כבר השיגה יעדים ראשוניים, לדעתי בבחירות הבאות יהיה לה ייצוג רחב, גם כי תקום מפלגה מתוך הנהגת המחאה וגם שמפלגת המערך תזכה להרבה יותר מנדטים. הפירות האמיתיים יבשילו ב- 2013 וגם במישור הפוליטי מדיני.

הינך מאמן אישי, אסטרולוג איכותי מוסמך ומפורסם. כמו כן הינך קבליסט מוסמך. כיצד אתה משלב את הכול בעזרה ללקוחות?

שכחת את גורם ניסיון רב השנים…שלי. לא אוכל לגלות את הסוד, אבל כשמצלצלים אלי, אני מיד עולה על הבעיה והמחליטים לשמור איתי על קשר טיפולי משיגים יעדים היסטוריים ומדהימים מבחינתם.

אודי ברגר משדר מתחנת הרדיו על ספינת השלום של אייבי נתן

כולם מדברים על תחזית 'סוף העולם' ב- 21/12/12 . האם אתה עדין חושב שיש נקודת אור בנושא?

אל…חשש, עוד נדבר לאחר…התאריך שנקבת. העולם יהיה קיים לדורות רבים, אבל הסביבה האקולוגית תמשיך לזלוג למצב מדאיג, אך גם לזה תהיה תשובה חיובית בעשורים הבאים.

הסבר לקוראנו את המושג 'תאומים שמימיים'. האם אתה מאמין בקיומו? באם כן, ספר לקוראנו על כך.

אני בהחלט מאמין בקיומו. בעיסוקי רב השנים נתקלתי בכמה וכמה תאומים שמימיים, מה שחיזק אצלי עוד יותר את האמונה במשמעות תאריך הלידה על אופיים וגורלם של לקוחותיי ומטופלי.

המושג 'תאומים שמימיים' מתייחס לזוגות שנולדו באותו התאריך בדיוק, יום חודש ושנה ובאותו איזור גיאוגראפי. החוקרת אליזבתה לוין, ד"ר לפיזיקה ובעלת תארים מתחום המדעים המדויקים, החליטה פעם אחת ולתמיד לבצע מחקר אמפירי- על פני זמן, שיבדוק באם אכן יש קשר בין תאריך ההולדת של אנשים, לאופן שבו מתנהלים חייהם. הד"ר עקבה במשך 17 שנים אחרי קורות חייהם של יותר ממאה זוגות של אנשים ותוצאות המחקר שלה היו מאוד מפתיעות. ממחקרה עולה כי התאומים השמימיים זהים בגורלם מכול הבחינות. בספרה המעניין הביאה החוקרת דוגמאות רבות ושאחת מהן נקשרת למשותף בין חברי הכנסת שלי יחימוביץ' מהשמאל ואורי אורבך מהימין הפוליטי.


מקבלים את כול סוגי כרטיסי האשראי.

e-mail: udiberger@bezeqint.net

 מקבלים את כול סוגי כרטיסי האשראי.


 

  

 

 

 

         הכתבה הטריה ביותר לשנת 2010 

אודי ברגר בראיון עיתונאי בעיתון הסוגר את שנת 2009 ופותח את 2010

אודי ברגר בעמוד שער העיתון, פלוס ראיון מרכזי

מספר על: ראשית דרכו, הכשרתו פועלו ונסיונו בחומר וברוח

הכתבה כוללת תמונות משפחה ובחברת אייבי נתן על ספינת- השלום.

הקליקו על הלינק שמתחת ומובטח לכם תשובות לכמה שאלות המעסיקות גם אותכם


/AllSites/282/Assets/udi-shoping.doc לחצו על הלינק שמימין

 /AllSites/282/Assets/udi lev ha yir.doc לינק הישר לכתבה חדשה בשישה עיתונים שונים חודש יולי 2010 קול הרצליה, קול רענן (רעננה), הוד הכפר (הוד השרון), קול הכפר (כפר סבא), קול ברמה (רמת השרון) ולב העיר פ''ת השרון וראש העין.

סודות המים הצלולים של האסטרולוג הידוע
       אודי ברגר

 

רשמים מביקור במשרדו

 

 

 

אודי ברגר הוא מוותיקי: האסטרולוגים, הקאוצ'רים, הנומרולוגים, הקבליסטים והמתקשרים בעידן המודרני.

אודי הוא: יועץ, מרצה, כותב מאמרים ותחזיות במגזינים ובאתרים ידועים בארץ ובעולם.

 אל אודי ברגר המפורסם הגענו באקראי, לאחר שקיבלנו לגביו המלצות חמות מאוד. מאז הצדיק את כול שנאמר אודותיו. כמערכת עיתון השוקדת על כול פרט ופרט, אנו חייבים לציין כי עד להיכרותנו עם האיש, ידענו אכזבות רבות בדמות ערב רב של כותבי תחזיות בסגנון: "...עד גיל 21 תגיעי לירח."

בפגישה במשרדו התרשמנו עמוקות מנוכחותו המרשימה והחמימה

ישבנו ואלה הדברים שעלו בפגישה:

בנוסף להיותו אסטרולוג מפורסם וידוע, אודי ניחן בכושר ביטוי ובקול עמוק ומרשים במיוחד. עובדת היותו סופר ומשורר ניכרת בו. אודי גם מוסיקאי והתברג בצוות ספינת קול השלום המיתולוגית של אייבי נתן, הזכור לטוב. אודי גם חבר באקו''ם.

קשת הפונים אליו גדולה ורחבה : דתיים, חילוניים- ללא הבדלי גזע, דת ולאום. הדיסקרטיות מאפיינת את פועלו. המרגישים כחסומים חשים מידית, שיש עם מי לדבר ועל מי לסמוך. אודי ברגר עוזר לפתור בעיות קשות בזוגיות, ולעיתים מצליח להחזיר אהבה לקדמותה. לעיתים שיחה טלפונית בודדה, מספיקה על מנת להגיע לתוצאות ראשוניות ומהירות.

מעל הכול, אודי ברגר ניהנה לעין במכתבי התודה שאסף בשלושים השנים האחרונות... למען האמת, כשאודי הרשה לנו להציץ בחלק קטן מהם, הבנו שעם רקורד עשיר כשלו... יש לו על מה להיות גאה. הנה, שפטו בעצמכם:

ריקי: "חשבתי שכול הגברים רמאים ושלעולם לא אמצא זווג שאסתדר עימו. בטיפשותי כמעט האמנתי לפותחים שונים, כולל לרב מתחזה ומפוקפק, שעל מנת להוציא ממני אלפי שקלים טענו... שיש עלי כישוף. בניגוד לכולם- ברגישותך, בסבלנותך ובכישרונך המדהים ידעת להדריך אותי לנצח בקרב האהבה ולהבין כי: "רק המעמיקים לקדוח מגיעים למים צלולים."

בעלום שם: "בעלי זלזל בי כול השנים, חשדתי בו בבגידות, אפילו פסיכולוגים לא עזרו לי. צלצלתי אליך לבדוק את ההתאמה ועל העתיד בינינו. למרות שאין לנו התאמה ידעת להדריך אותי באופן מושלם. היום אני שוות ערך אליו ואפילו... גם די שולטת בו."

 אברהם: "כשפניתי אליך הייתי כשכיר...היום כעצמאי. בזכותך נולד בי האומץ לבצע הסבה מקצועית, ברגע ובזמן הנכון."

הלנה: "היו לי יחסים עם גבר נשוי, יצרתי איתך קשר טלפוני ועל פי הכוכבים גילית שהוא לא יתגרש לעולם. בזכותך שבתי הביתה ועכשיו יחסיי עם בעלי מעולים."

 חדווה: "ביתי לא נכנסה להריון. מסרת טיפים ואחרי זמן מה התברר שסוף סוף יש לי סיכוי להפוך לסבתא. תודה לך מכול

הלב !"

מוריה: "מודה לך על שהחזרת לי את הביטחון והאושר לצד בעלי. ניסיתי לבד 20 שנה, הלכתי לכולם והתאכזבתי. תודה !!!"

 בעלום שם: "סבלתי ממשבר לידה. הרופאים בדקו ולא מצאו כלום. שוחחתי איתך מספר פעמים וחזרתי לעצמי תוך זמן קצר !"

 מאיר: "איני יודע באם אתה זוכר אותי. אני במקצועי משפץ דירות. לא האמנתי לכוכבים. פשוט צלצלתי לשאול היכן מקומי בעולם, באם אני צריך לחזור לישראל ועוד. אני חייב להודות שהפתעת אותי לטובה מהגישה המקצועית והרגישה שלך. לא הייתי קורא לך אסטרולוג אלא הפלס של האסטרולוגים. תודה וישר- כוח על העזרה."

 מיטל: "הייתה לי מערכת יחסים מתנדנדת עם חבר. אתה ייצבת אותה. עכשיו ותודות לך, אני נשואה באושר."

עינבל: "סבלתי מחרדות. לא ידעתי במה: לעבוד, ללמוד ובאיזה מקצוע לבחור. היו לי גם בעיות באהבה ובזוגיות. צלצלתי ומיד מצאתי הבנה וקצה חוט. היום אני מאושרת – ברוב התחומים. מעוניינת להיות בקשר טלפוני על מנת לשמר את הקיים. יברכך השם !"

בעלום שם: לא הזזת אותי מאמונתי אלא חיזקת אותה. מצאתי את ייעודי המקצועי בחיים וגם מבחינה זוגית. כבר בטלפון  בדקת ומסר לי כוון נכון ומקצועי מאין כמוהו. אני מודה לאל שצלצלתי אליך, אתה אודי ברגר בעל הנס !!!"

  מעיין: התביישתי בצל שלי...

"כן, הייתי בחורה שהתביישה בצל שלה – פניתי אליך ולאחר שיחה אחת, משהו השתנה בי. לאחר שלימדת אותי מחוכמתך, השגתי את יעדי הרומנטיים והחברתיים. היום אני לא ביישנית,  בעלת עסק, לומדת ונשואה באושר. יישר כוח !"

 

לאחר שסיימנו את הפגישה ולאחר שהתרשמנו מהאיש, החלטנו בשמחה רבה, לאמץ את תחזיותיו השבועיות- למען קוראינו באזור מודיעין, ישובי יהודה, עמק האלה ובית שמש.

 

21-00  - 9-00

טל:    054-4466444 03-9031416

מקבלים את כול סוגי כרטיסי האשראי.

e-mail: udiberger@bezeqint.net