מאת האסטרולוג: אודי ברגר

תחזית אסטרולוגית לשנה האזרחית לכלל המזלות 2018


הערה: על מנת לדעת באופן מדויק יותר לגבי המזל של כול אחד ואחד מכם אתם חייבים לקבל ייעוץ אישי מתוך המפה שלכם ולא מתוך המפה... הכללית שלפניכם.

שנה אזרחית טובה לכם – אודי ברגר


 

טלה

בשנה המתחילה ב-01.01. ביום שני הקרוב, יש לכם על מה לשמוח שכן בסך הכול תיהנו משנה מוצלחת בה תשכילו להביא לידי ביטוי את מירב הכישרונות שלכם.

תחום האהבה- בתחילת השנה תגלו כי היחס עליו בניתם מכוון בני המין השני, לא מסביר פנים כפי שציפיתם. חודים מרץ, אפריל יולי וספטמבר יהיו החודשים המוצלחים של השנה. הרווקים ימצאו זיווג, הנשואים יחדשו יחסים ביתר הצלחה. העבודה והקריירה- במהלך מחצית השנה הראשונה של 2018 יהיה סביר ובחצייה השני הרבה יותר טוב. צפויים לעבודה טובה יותר ולפרויקטים חדשים ומקדמים. הצעה לקידום מעמדי או כספי תבוא באזור האביב ועד לסוף יוני.

כספים - חוזים אשר נחתמו- בעבר- יוכחו כמוצלחים השנה. יזמים שונים, או מעסיקים, יפנו אליכם לשם קידומכם האישי, ותדעו לתרגם כול זאת לכסף ולהצלחה.

* אלה שבאופן מפתיע לא מצאו זוגיות וסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

שור

שינויים דרמטיים השנה ברוב המישורים. שנה של יחסי אנוש טובים: בבית, ביחסים אישיים, בעבודה ובקריירה.

תחום האהבה- שנה מעולה. הנשואים יזכו לעוד ילד- והכוונה גם למתקשים להביא ילדים לעולם. הצהרות נשואים יורעפו כלפיכם ושגם יהיו מאחוריהן כוונה כנה ואמתית, כמו כן תזכו לתשומת לב ובמיוחד מבני זוגכם הנוכחיים. התאריכים הטובים לזוגיות ולאהבה: מרץ אפריל, יוני ומאמצע אוקטובר עד סוף דצמבר 2018. * הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה- נושאי הכספים הקריירה והבריאות יקודמו. בעבודה, בלימודים, באומנות, צפו לתאוצה בחודש אפריל הבא (2018) והלאה. יוני ונובמבר ישפרו את מעמדכם בעבודה.

תחום הכספים- הצלחות ברוכות. באפריל, יוני ונובמבר הבאים, יכנסו כספים המגיעים ושהובטחו לכם. עסקים יפתחו שערים בפניכם. שטחים, ירושות או שיפוץ קניה/ מכירה יעלו פתאום על הפרק.

תאומים

השנה קבלו באומץ החלטות לגבי המשך קשרים, ותשאפו להגיע להכרעה 'לכאן או לכאן'. זיקוקים של רגשות יזכו לאור מבורך ומחויך. תחילת שנה העברית מחויכת.

תחום האהבה- חלומכם לנישואין/חיים משותפים ייהפך למוחשי בעוד 8-10 חודשים. למרות החשש למחויבות ב- 2018 תבנו ביטחון ויסודות מוצקים ומחודשים לקשר. החודשים הטובים: מרץ אפריל, יוני ומאמצע אוקטובר עד לשבוע שלפני סוף דצמבר. * הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה- כל שקצרתם עד כה נאגר ללא מטרה, בקרוב שינוי לטובה. החל מאמצע חודש מרץ ועד לסוף אפריל 2018. ביוני יולי אוגוסט ונובמבר תקודמו כשכירים, ולעסקים שבתחילת דרכם אני צופה הצלחה. זהירות מלבטים ומחוסר ביטחון.

תחום הכספים- זכרו כי השנה הזאת היא שלכם וכך אתם צריכים לחשוב ולנהוג. הישארו אופטימיים והחלטיים- אל תגבילו את כושר יצירתכם. הוצאות על נסיעות למקומות רומנטיים והטובלים בהיסטוריה יהודית ותרבויות אחרות.

סרטן

שנה של עשיית סדר. הרבה מכם יהדקו קשרים. ירושות, זכויות ממשפחה/ממוסדות ישתחררו לזכותכם, הריונות יזומים או פתאומיים, נסיעות למקומות רחוקים, הילדים ייעלו בסולם הערכי והכלכלי.

תחום האהבה- אתם צפויים למצוא את אהבתכם. סיכויים לחדש או למצוא אהבה בחודשים: מרץ, אפריל, יוני ונובמבר 2018. כל מי שכבר התחתנו יוכלו לזכות ביציבות. התאריכים הטובים והממוזלים להינשא, או לאהבה הם: בין ה-15.02-23.04 או בין ה- 14/5 ול- 19/11 2018

*הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה- שפע הצעות בתחום המקצועי. לימודים/תחומי עניין חדשים- חלקכם יממשו נסיעה. עסק מומלץ להתחיל באפריל מאי יוני או בנוב' 2018 . חלק מכם ימצא תחום חדש חלק אחר ישתלב במקומות עבודה זמניים.

תחום הכספים- ירושה או פיצוי מגורמים שונים. סדר חיובי: בבנק, כולל מול לקוחות ורשויות המעקבים זכויותיכם.

אריה

השפעת הכוכבים מעורבת השנה- סימניהם חיוביים. דחף לאחריות, לאהבה, לסדר ולעצמאות אישית וכלכלית. תחום המשפחה יהיה במרכז העניינים. בעיות עם הבן/ת יסתדרו. כול שקצרתם ישמר.

תחום האהבה- התקיעות ביחס לאהבה מן העבר, או מההווה תמשיך ותעיב על האושר הכללי. קשרים חברתיים ישנים יפרחו. 'לצעירים חסרי המנוח'...תופיע נחמה קטנה בסוף ינואר. טיפ: יהיה לכם טוב בזוגיות, רק באם תפעלו מתוך שיקול דעת כנה ואמתי.

* הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה- למבריקים ביותר יגיע האור. ינואר עד לסוף אפריל2018 תתנהלו בכבדות בנושא הקריירה. 'בעיות' בריאותיות דמיוניות. תרגישו "שעוקפים אתכם בסיבוב", ביטחונכם לא יהיה במיטבו עד כי תצאו לחפש עיסוק או מקצוע אחר.

תחום הכספים- נקודות אור באמצע יוני 2018 והילך. האריות ההחלטיים שביניכם יוכלו לתרגם זאת לכסף. היזהרו מהבורסה. עסקים שנתקעו יתחילו לזוז ביולי אוגוסט ולקראת נובמבר עד לסוף דצמבר.

בתולה

השנה לנשואים: אפשרות לגשר על עמדות ופערים. כספים יגיעו מזיעת אפיים וממקורות משפחתיים. שנת טיפוח הילדים. בעיות בריאותיות יצטמצמו בהקשרכם ובמי שתטפלו בהם.

תחום האהבה- מרץ אפריל 2018 תיהנו מזוגיות- שכנות טובה, יחס מהעובדים במחיצתכם, מהילדים או מהאחיינים. שיפוץ, החלפת דירה, קנייה או השכרה ולנדל''ן יעניין אתכם.

פתרונות מוצלחים הקשורים לגורם האנושי, לקרובים אליכם, לאחיינים ולילדים. מכשולים בנוגע לנישואים לאהבה ולמגורים יוסרו מדרככם. חלק יגשימו את...חלומם להתגרש וחלק להתחתן, או לזוגיות חדשה. * הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה- יישאר יציב. טיפ חשוב: אתם צריכים להיזהר שלא לעזוב מקום עבודה, מבלי למצוא במקביל משהו אחר. מיוני 2018, אתם צפויים ליהנות מהיכולת ליצור קשרים חדשים ולתפעל אותם לטובתכם.

תחום הכספים - הצלחה מיוני 2018- חוזי קנייה, מכירה או שיפוץ של נכס. חיסכון וצבירת נכסים, יגיע לידי ביטוי. עסקים ישתפרו. עד למאי 2018 צועדים במקום, אוק' נוב' מימון לשיפוץ קנייה דירה/השכרה.

מאזניים

השנה אתם עשויים לכרות ברית שלום עם גורמים שהפריעו ולהפוך אותם לתומכים בדרככם בסולם הקריירה. הזוגיות תהיה במרכז וכן דאגתכם לתחום הילדים או בני משפחה ואחיינים.

תחום האהבה – מוצלח מתחילת האביב (לפני ואחרי חג הפסח) ועד לסיומו באפריל 2018. השתדלו שלא לשבור מערכות יחסים ביתר ימי שנה. יוני אוגוסט, אוקטובר ונובמבר יגרמו לכם לסגור על: חברות, חיים משותפים או לכוון הצהרות אהבה ונישואין.

* הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה- מעולה בין מרץ ולסוף אפריל 2018. יוזמות יסייעו במקומות עבודה ובעסקים. אלה שעייפו מלחפש עבודה ימצאו. התאריכים הקשים: פברואר, יולי, ספטמבר ואוקטובר- בשליש האחרון של 2018 תהיה שוב עלייה חיובית ופורייה.

תחום הכספים- תזכו בע"ה ליכולת להחזיר ולסגור חובות ישנים. עזרה ממקורות מפתיעים. אל תרפו מן התקווה, המשיכו להפגין מצוינות יתר ואל תחזירו לאויביכם בתחום הקריירה, אסור לכם לאבד את מה שיש.

עקרב

חוויות מפתיעות השנה באהבה. שיתוף פעולה לבבי עם בן/ת הזוג ובלקנות/למכור דירה. השנה רגשות כנים לעבר. כספים יגיעו מיוזמה ומעצמאות אישית וכלכלית. עסקים יצאו מן הבוץ.

תחום האהבה- תזכו להתחלות חדשות, לריענון יחסים ישנים ואנשים מן העבר ינסו להתקרב. לשמחות

ולמיסוד קשרים. התקופות היותר טובות הן במרץ, אפריל, יוני ונובמבר 2018 ולקראת סוף השנה.

* הסובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה- יציאה מהקושי התעסוקתי והתקדמות לקראת קידום. במרץ אפריל, או ביולי 2018 ולרבים מכם יפתחו שערי-חסד. המעזים והאמיצים יצליחו בע"ה לנצל זאת לטובתם. אלה שנולדו לקראת סוף המזל יזכו לשנה הרבה יותר טובה מיתר בני המזל.

תחום הכספים- תיהנו מכניסת כספים באזור האביב ובחורף. אנשים החייבים לכם כסף ידחו אתכם 'בהלוך ושוב'. לא להרוס את היציבות אליה הגעתם במהלך 2017.

 

קשת

המצב הכוכבי השנה יציב מכשולים. בעיות מול רשויות יעיבו. הצלחה מסוף פב' ועד לסוף מאי 2018

תחום האהבה- הפתוחים והנועזים יצליחו במלאכת הכיבוש. בעקרון זכרו שכל הכספים שבעולם לא יוכלו לקנות לכם את האהבה. תקופה רומנטית טובה בין 7/2 ול- 1/5 2018, תוכלו ליהנות מאש האהבה, להצליח ולהפגין רגשות באופן יותר מוצלח.

* הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה - הקריירה לא תינזק אך לא ישתפר בצורה דרמטית

תחום הכספים - מאבקי כספים וירושות יתנהלו לטובתכם. אישיותכם תתמלא בכוח ובקסם רב, דבר שיגרום לכם להיטיב להסביר את עמדתכם ולצבור כספים שאתם ראויים להם. בונוסים כלשהם שיגיעו לכם, יבואו ממה שהשקעתם בשנים קודמות. החזיקו מעמד, שכן 2018 תהיה טובה יותר מבחינתכם.


גדי

גורמים סמויים ינסו השנה לחבל באינטרסים שלכם. רק בעמידה על זכויותיכם - תצליחו.

תחום האהבה - השנה לא ייקחו אתכם כל כך ברצינות, למעט בתקופה שבין ה- 7/2 ול- 01/05/18 , שבה תוכלו ליצור משהו יותר יציב. אני ממליץ לכם לעשות הכול על מנת לנצל את אותה תקופה טובה ולשפר עד כמה שתוכלו את הקשרים שיצרתם בשנה שעברה ואת אלה שרקמתם בתחילת השנה הנוכחית-ולשמור אותם גם ל-2018.

* הסובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה - אלה שקיוו לקידום בעבודה, יזכו בכך השנה. אתם מוציאים לפועל נסיעות שלא הצלחתם לממש קודם לכן. תשאפו לתחומי למידה והכשרה.

תחום הכספים - יזרום באיטיות. חשבונות הבנק יתייצבו. מנהל הבנק יחייך ויניח... לכם. עסקים קטנים ישפרו את מצבכם ותוכלו גם למכור/לשפץ/'לקנות בית בהצלחה. תשקיעו בילדים ובבני הבית. הפתעות חיוביות יותר- בנושא הכספי יהיו בחודשים: מרץ, אפריל יוני ונוב' 2018.

דלי

הרווקים או הפנויים ימצאו השנה זווג אך יתקשו לשמור עליו, למרות רצונם ברצינות ובמיסוד קשרים. מעברי נישואין, גירושים, פרידות וחזרות מחודשות יפקדו את חיי הרגש. תקודמו בסולם הקריירה .

תחום האהבה - התאריכים הטובים במרץ אפריל יוני נוב'. באמצע המזל תצליחו הרבה יותר. תרגישו שאנשים חוסמים אתכם כמו עין רעה שדבקה בכם.

* הסובלים מיחסים מתנדנדים ומעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר אלי, לייעוץ.

העבודה והקריירה - השנה תקבלו עזרה שתעודד את רוחכם לקראת אתגרים חדשים. בנוסף- אישיותכם תקבל כוח ואנרגיות חיוביות. תאריכים טובים לצאת ולחפש עבודה או לשם פתיחת עסק יהיו בין ה- 12/2 ולסוף אפריל 2018.

תחום הכספים - מצב כוכבי מסובך, אבל די חיובי בבית הכספים יגרום לכם לתור אחר שינויים במגמת ההשקעה, העבודה או השטח העצמאי. היזהרו מן הבורסה ומהימורים!

השתדלו שלא לאבד את רכושכם על כל מיני תכניות חפוזות. נטייה לחשוב על פרויקטים מקוריים: מרץ, אפריל, מאי, יוני ונובמבר 2018.

דגים

השנה: תמשיכו לחוש הקלה בכמה תחומים. תהיו גם קצת חולמניים, יתכן גם שתחשדו - בכשרים ותימשכו להציב בפני עצמכם אתגרים קשים. הצלחה בכיבושים ישנים או חדשים. מבחינת העבודה והקריירה. 'בגדול' אני צופה לכם להצלחה בשטח הכלכלי.

תחום האהבה- מרץ עד מאי: נכונות ואסרטיביות בכל הנוגע לנישואין, לאהבה ולשותפויות. התאריכים הטובים לאהבה יהיו באביב סתיו של 2018. יתכן ותזדקקו לייעוץ שיגלה לכם עם מי ועם איזה טיפוס כדאי לכם לקשור את גורלכם.

* אלה שבכול זאת סובלים מיחסים מתנדנדים והמעוניינים לשפרם, מוזמנים להתקשר לייעוץ.

העבודה והקריירה- השנה תקלעו להשפעה כוכבית מיטיבה בנוגע לעבודה ולקריירה. בעבודה חדשה תהיו צפויים לקידום משמעותי. כל אלה שחשו כתקועים בעבודה יקבלו את היחס והקידום אליו שאפו להגיע. עסקים חדשים יקרצו לכל מי שעוסק ביזמות פרטיות.

תחום הכספים- נכסים חדשים. תוכלו למצוא קונים לנכסים שברשותכם/לקנות/לשפץ. דרכים יפתחו. רעיונות יוכלו להניב. נצלו את החודשים מרץ אפריל- עד ה-18/05 ואת אלה מאמצע אוקטובר ועד סוף השנה- על מנת לפרוץ את מעגלי התקיעות הכספית הארוכה.